Mamini sinovi!

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
31. 10. 2010 PRESS


Mamini sinovi!



Iako ih smatraju edipovcima, oni su svojim majkama beskonačno zahvalni, uvek slušaju njihove savete, a ako se nađu pred izborom: mama ili žena, izabraće mamu


SINOVI-1.jpg


Leonardo di KaprioOvaj glumac je tip frajera koji će na premijeru filma povesti mamu umesto devojke. Leonardo često vodi svoju mamu Irmelin na premijere, pogotovo ako se dešavaju u Evropi. Išli su zajedno i na ovogodišnji filmski festival u Berlinu. Mama Irmelin voli da bude deo Leovog života. „Možete me zvati maminim sinom, ali ja mislim da je kul imati je uz sebe", kaže Leonardo. On i njegova majka i inače se često druže, a poznato je da Irmelin voli da kaže svoje mišljenje i o njegovim devojkama. Jako je bila zagrejana za Žizel Bundšen i nagovarala Leonarda da opet bude sa njom. Ipak, svidela joj se i Bar Rafaeli, za koju je Leonardu pomagala da pronađe verenički prsten.


SINOVI-2-REUTERS.jpg


Brend RaselGlumac koji se oženio prošlog vikenda sa pevačicom Keti Peri, voli još jednu ženu u svom životu - naravno, svoju majku. Uvek su tu, kako kažu i Rasel i majka Barbara, bili samo njih dvoje. Za nju je Rasel bio pravo čudo, jer je ostala trudna iako su joj doktori rekli da neće moći imati decu. Njegov otac ih je napustio dok je Rasel bio još beba, i ostavio ih u nezavidnoj finansijskoj situaciji. A Rusel o svojoj majci kaže ovo: „Znate, kad razmišljam o svojoj porodici, tu je samo moja majka. Kad god život postane previše lud, ona je tu da me podseti da je ponekad lepo samo probuditi se u lepom jutru."


SINOVI-3-REUTERS.jpg


AšerPošto ih je otac napustio, majka Džoneta Paton u Ašerovom životu je preuzela jako veliku ulogu, a pevač je njene savete uvažavao u svakom aspektu života - poslovnom, ali i privatnom. Možda zato nije funkcionisao njegov brak sa stilistkinjom Tamekom Foster, koji je okončan prošle godine. Navodno se majka i sada već bivša žena nisu uopšte slagale, a Džoneta je to pokazala i nepojavljivanjem na njihovom venčanju. Devojka sa kojom je prekinuo jer ju je prevario i zbog koje i danas najviše žali je Čili iz grupe TLC. Možda zato što je baš Čili devojka koju je njegova mama mnogo volela.


SINOVI-4-REUTERS.jpg


Džastin TimberlejkOva pop zvezda i njegova mama Lin, kako sam Džastin kaže, najbolji su prijatelji. Osim toga, Lin Harles brine se i za njegove poslove kao menadžer. Za svoju majku Džastin kaže kako je jako posebna žena i uvek puna podrške. On svoju majku često naziva najvažnijom osobom u svom životu, a to znaju i njegove devojke, koje uvek pokušavaju da se sa njom sprijatelje. Pitanje je međutim, koliko bi se devojci svidelo da joj dečko kao Džastin izjavi: „Ona je delimično razlog zašto imam toliko poštovanja prema ženama. Nikada neću naći nijednu tako dobru ženu kao što je moja majka, hoću li? Možda zato imam problema sa devojkama."


SINOVI-5-EPA.jpg


Kristijano RonaldoSada je postalo već opštepoznato da ne možete doći do Kristijana ako se ne sviđate njegovoj majci. A Marija Dolores dos Santos Aveiro ne voli bilo kakve devojke. Bile su tu razne starlete i modeli, ali kad poznati fudbaler zaključi da mama ne odobrava njegov izbor, vezi nema pomoći. Ali izgleda da je Irina Šajk ipak u „milosti". Na svu sreću ovog ruskog modela, Dolores je voli, pa bi do Božića, kako se priča, mogla postati i gospođa Ronaldo.
 
Natrag
Top