mame u panici

Član
Učlanjen(a)
06.08.2011
Poruka
2
Procitala sam vise postova za bebe, stvarno je interesantno i poucno.

Ali zeljela bih pitati mame, dali imaju nekad paniku kad se bebi nesto desi?
Ja imam dvoje malih 3 godine sina i 17 mjeseci cerkicu. I sve je uredu i navikla sam sa njima
i vec znam sta im fali. Mislim mozda mi je tokom vremena dosla ta vrsta panike, gdje tjelo psihicki vise ne moze i ne nalazi izlaz....

Ali .. u zadnje vrijeme pocela sam da panicim, srce mi pocne lupati i pocnem brzo disati usta mi se osuse i vrtoglavicu dobijem.. i to sve sto se prepadnem.. Neznam, eto samo se zakaslje malo jace, ja dobijem odmah paniku imam odmah neke crne misli (sta je sad stavila usta, gusi se) medjutim nikad nije nista samo dzabe panicarim. Ali opet ta panika mene kosta dosta zivaca, i dolazi mi sad do stomacne mucnine. sorry
Kako da izbjegnem tu tesku brigu i tu paniku, dali ima mozda mama kojima se to desavalo?

Hvala vam unapred
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Kada mi je sin prvi put razbio glavu, jako sam se uplašila. (tresla sam se) Bilo je jako puno krvi i nisam mogla da vidim odakle teče...Drugi put sam znala da to nije tako strašno kao što izgleda.....A treći put sam mu sama očistila ranu i otišli smo na ušivanje. Pitao me doktor ko mu je očistio ranu. Rekla sam mu da nam nije prvi put...
Eto vremenom ćeš oguglati....:)
Mlada si , deca su mala ....Nema razloga panici....:dwhgarf:
Trudi se da savladaš strah, pošto se on prenosi na decu. :???:
 
Natrag
Top