Malwarebytes Anti-Malware

pca

Član
Učlanjen(a)
14.02.2010
Poruka
58
Pozz, evo danas sam reinstallirao windowse i sad kad upalim malwarebytes anti-malware samo mi stoji ovo:
voreaq.jpg


lol???
Zna neko u cemu je problem ?
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Ja koristim taj program i sve mi radi... ne vidim ti sliku u postu pa ti ne mogu konkretno pomoć...
 
Član
Učlanjen(a)
04.08.2009
Poruka
65
Pozdrav svima,evo kad smo vec kod tebe,da vas pitam,imam malwarebytes anti-malware,e sad,kad stavim da mi se zastitni modul podize sa windows-om,zasto mi onda ne blokira internet stranice,nego moram da stavim da mi se zastitni modul ne podize sa windows-om,pa onda uci u malwarebytes pa upaliti zastitni modul? Jel zna neko rijesenje???
 
Član
Učlanjen(a)
10.02.2011
Poruka
79
Pozdrav svima,evo kad smo vec kod tebe,da vas pitam,imam malwarebytes anti-malware,e sad,kad stavim da mi se zastitni modul podize sa windows-om,zasto mi onda ne blokira internet stranice,nego moram da stavim da mi se zastitni modul ne podize sa windows-om,pa onda uci u malwarebytes pa upaliti zastitni modul? Jel zna neko rijesenje???
Iskreno, nemam pojma, meni je sve ok. Jel imas najnoviju verziju? Mozda im je to neki bug...
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
U zadnje vreme je popularno da ubrizgavaju remote ijection preko browsera i bilo koji antivirus koji nema inplementiran antikeylogger moze samo da skucka oko vaseg racunara. Ja sam nedavno iso na sajt Nase, znaci onaj sajt za istrazivanje svemira i neprijatno sam bio iznenadjen da se prate zainteresenti za svemir na ovim zvanicnim sajtovima.
Znaci nije da sam bio iznenadjen, nego sam se osecao izdano, zamisli odes da vidis nesto i oni pokusaju preko browsera da ti rutiraju licni kompjuter. Koje misljenje o njima treba da imam posle ovoga, zadnje crno ispod noktiju.

Kolko sam cuo jedino Bitdefender pretstavlja protivnika za respekt, nisam gledao da li zadnja verzija ima antykeylogger, mora da se testira, cini mi se da i ZoneAlarm zadnji firewall ima nesto od toga u svom rukavu. Jedino sto sam siguran ako nesto rese to ce i da vam naprave, sto i nije bas neko ohrabrenje ako se ja pitam, mada sam mogao i da vas lazem, ..opet ako se ja pitam.

P.S. ...SpyShelter Premium.
 
Učlanjen(a)
16.02.2010
Poruka
112
Koristio sam Bitdefender 2017 istekao mi je probni period bio sam zadovoljan detektuje i više nego što treba pa je ponekad i dosadan jer te sputava sa velikim brojem stranica a danas na svemu što pokreneš u pozadini rade još tri programa.
 
Natrag
Top