Majski Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
jel moze mi das link do te pravila da ne zamaram vas a t o znaci da mogu okacim fajlove gdje ja zelim samo password da bude www.serbianforum.org?
Ma drazi urednice daki78 nije problem to nego znam neke posebne forume gdje ti traze minimum od 2gb nedeljno za to pitam da ne ima i tu nesto tako ali nisam video da to stoji tamu a inace nije problem tajj password./... :D
ps:vise od postova sto cu postirat ce biti moji uploadi ali bice kaceni na sharecash.org jeli to bitno?

Ta pravila mozes vidjeti tek onda kad postanes uploader......
 
Član
Učlanjen(a)
20.02.2010
Poruka
6
zahvalnica

Postovani, zelim da Vam se zahvalim na pozivu da ucestvujem u vasem nagradnom konkursu.
Ja na zalost nisam bas mnogo aktivna na bilo kojim forumima, ili drustvenim mrezama. Vidim da je neophodno da imam bar 20tak postova da bih konkurisala za ove pozicije. Probacu u toku narednog meseca da zakacim bar nesto, mada mi je komp jako spor.
Dobar vetar Vam zeli sophiasolei
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
1
mislim dabise trebali prijaviti oni koi malo vise znaju oraznim temama tako da svi imamo
neku korist u znanju
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.369
Probaj otvoriti prijavu ako ne otvori znaci kasno
 

GKZ

Član
Učlanjen(a)
26.07.2009
Poruka
11.044
Meni otvara to, kako je kod tebe to ne znam... a dali mogu poslati ne znam, necu ni pokusavati bez veze da saljem ... verovatno radi ;)

Nikad nije kasno i svaki trud se na kraju isplati ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top