Maja Nikolić: “Ja sam u Dvoru bila najveći favorit!”

Član
Učlanjen(a)
10.05.2010
Poruka
2.064
Maja Nikolić: “Ja sam u Dvoru bila najveći favorit!”​

Maja-Nikolic.jpg


Poštujem odluku Milice i Željka Mitrovića da na Pinku budem zabranjena jer oni rade u interesu svoje kuće! Naplatiću na sudu zarađeni honorar na “Dvoru”! Borim se da budem jedini staratelj sinu Lazaru!

Pop pevačica Maja Nikolić, koja je zbog govora mržnje vanredno izbačena iz rijalitija “Dvor”, i dalje tvrdi da je nepravedno optužena zbog svojih antisemitskih izjava.

U intevjuu za Press, kontroverzna Nišlijka poručuje da će putem tužbe od svoje bivše svekrve naplatiti debele pare zbog uvreda koje je trpela proteklih godina.

“Svojoj bivšoj svekrvi sam poslala tužbu pa će morati sve svoje izjave da dokaze i objasni na sudu. Ona će mi platiti veliku odštetu za sav bol koji sam pretrpela. Šta god ona da kaže nije istina, jer ja i dalje imam puno starateljstvo nad starijim sinom Novakom, a trenutno se borim da moj mlađi sin Lazar kompletno pripadne meni.”

Velika se prašina digla oko tvojih antisemitskih izjava u “Dvoru”. Da li se kaješ sada zbog svega što si rekla?

“Tog dana tema na “Dvoru” je bila bombardovanje. Bojanić je izlagao svoje mišljenje o tome i ja sam ga podržala jer smo se složili da niko normalan ne može da voli NATO agresore, zbog kojih su moj sin, roditelji i cela zemlja bili u podrumu 78 dana. Moja misao se odnosila na Medlin Olbrajt, Ričarda Holbruka, Havijera Solanu. Te ljude me niko ne može naterati da volim.”

Da li si razmišljala da kontaktiraš neku od jevrejskih organizacija u Srbiji kako bi im lično objasnila na šta si mislila kada si uputila uvrede na njihov račun?

“Nisam ih zvala jer nemam razloga da se ikome pravdam. Ja sam svim medijima objasnila šta sam tačno mislila, “ne volim Jevreje” ne predstavlja govor rasne mržnje. Sa druge strane, moj kum je Jevrejin, a kuma mi je udata za Jevreja i, što je najvažnije, moja dugogodišnja prijateljica, voditeljka Lea Kiš, koja je Jevrejka, me je branila. Ponavljam: nisam šovinista i ne mrzim nikoga!”

Kako si primila vest o tome da je tvog ljutog neprijatelja iz “Dvora” Bojana Jovanovskog – Bokija 13 Ministarstvo unutrašnjih poslova proteralo iz Srbije?

“Drago mi je jer je to zaslužio! Inače, o kombinaciji muškarac-žena nemam lepo mišljenje, jer je ta persona bruka i sramota ljudske prirode. On je bezobrazan, nekulturan, prepotentan. Hvali se kako puni hale po Makedoniji, a nema pare da produži vizu i radni boravak, to je veoma čudno i jadno.”

Međutim i ti si u velikom problemu jer si zajedno sa Milošem Bojanićem zabranjena na televiziji Pink. Smatraš li da su ti rijaliti programi uništili karijeru?

“Poštujem odluku Milice i Željka Mitrovića jer oni rade u interesu svoje kuće. Oni dobro znaju da sam ja njihov prijatelj i da nisam rasista. To je igra između RRA i Pinka i normalno je da ružičasta televizija štiti svoje interese. Pored toga, ja i dalje radim jer sam popularna već 20 godina. Ima i drugih televizija, pa nema potrebe da se vezujem samo za jednu.”

Ipak apelovala si za pomoć jer ti nije isplaćen honorar koji je ugovorom predviđen?

“To ću sa advokatom da rešim na sudu, on će se postarati da mi bude isplaćena suma koja je ugovorom predviđena jer ipak sam ja samohrana majka, ali bitno mi je da sa Pinkom imam odličan odnos, a sve ostalo će sud da odluči.”

Koga ti planiraš iz rijalitija “Dvor” da tužiš?

“Nemam nameru da se bavim njima, jer to su ljudi koje nema pas za šta da ujede. Meni je važno da sam ja tamo bila najveći favorit i da me Miloš Bojanić podržava.”

Protiv Miloša i Maje pokrenut istražni postupak i preti im Kazna do pet godina zatvora!
U toku jučerašnjeg dana Više javno tužilaštvo u Beogradu pokrenulo je istražni postupak u Višem sudu protiv Maje Nikolić i Miloša Bojanića zbog osnovane sumnje da su izvršili krivično delo – izazivanje nacionalne, verske i rasne mržnje i netrpeljivosti koje su izneli u rijalitiju “Dvor”. Sprovešće se skraćeni postupak i ukoliko budu proglašeni krivim, Maja i Miloš mogu dobiti od šest meseci do pet godina zatvora. Tužilaštvo će kao svedoka pozvati Miku Kostić.

“Svako radi svoj posao, ja i dalje tvrdim da nikoga nisam uvredila, i zbog toga se nadam da će pravda biti zadovoljena na sudu kada se bude preslušavao snimak koji će to da potvrdi”, izjavila je Maja.



Izvor: Press Online
 
Natrag
Top