Maja i Miloš Proterali Bojana Jovanovskog iz Srbije

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Maja i Miloš Proterali Bojana Jovanovskog iz Srbije





Napisao Dvor | 03 mart 2011

Za to što je u utorak ceo dan "obijao pragove" policijskih stanica i na kraju ipak bio nateran da napusti Srbiju za 72 sata i ne vraća se do septembra, Boki 13 smatra da može da zahvali dvema osobama- Maji Nikolić i Milošu Bojaniću.

- Sumnjam da Maja Nikolić i Miloš Bojanić imaju udela u celoj ovoj priči. Ali, zasad ne mogu ništa da dokažem. Moji advokati će raditi svoj deo posla, pa ćemo videti šta je i kako. Uskoro ću se oglasiti sa zvaničnom izjavom, zasad nemam šta pametno da kažem, konstatovao je šoumen i dodao da je kaznu odmah platio.

- Kaznu od 10.000 dinara sam odmah platio, ali ne mogu više ništa da kažem. Čim mi bude saopšteno šta smem da pričam, a šta ne, organizovaću konferenciju za štampu, rekao je Bojan za "Alo".

Miloš Bojanić
, koji doduše nije bio privođen, ali takođe ovih dana ima problema sa zakonom, nije bio preterano raspoložen za priču, dok je Maja Nikolić spremno dočekala Bojanovu izjavu.

- Čula sam da su ga uhapsili i baš mi je drago. Krivo mi je što nisam znala da nema boravišnu dozvolu, sama bih ga prijavila, verujte mi. Ja celog života pevam besplatno miliciji i vojsci i uvek sam za pravdu. Tako da - bravo, momci! Pravu stvar ste uradili. A njemu je bolje da ćuti i da se nabije u mišju rupu, jer našim ljudima u celoj Evropi stavljaju od dve do tri godine zabrane dok je on dobio samo šest meseci. Smatram da je to jako niska kazna za takav prekršaj, rekla nam je Maja Nikolić.


Tanja Vojtehovski: Boki nastavlja sa svojom emisijom


Uporedo sa vešću da Jovanovskom preti deportacija u Makedoniju, postavilo se pitanje šta će biti sa njegovom emisijom koja se emituje na Televiziji „Pink“, a koja se snima u studiju u Beogradu. Tanja Vojtehovski, potpredsednik kompanije „Pink“, objasnila nam je da će se Bokijeva emisija snimati i emitovati, ali sa malim izmenama.
- Boki će snimati svoje emisije u Makedoniji, pošto i tamo imamo naše studije za „Pink 15“. Jedina razlika će biti u tome gde se emisija snima i ništa više - rekla je Tanja za „Alo!“.
 
Natrag
Top