Magnet za nevolje?

Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Nekada sam bila i uvijek sam se pitala, kako se meni uvijek dešavaju takve stvari? Problem je bio u meni, jer sam bila isuviše temperamentna, ćerala mak na konac, ispravljala krive Drine. Sad nisam lijepak. Sad sam odrasla, a Drina je i dalje kriva.:)
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Nekada sam bila i uvijek sam se pitala, kako se meni uvijek dešavaju takve stvari? Problem je bio u meni, jer sam bila isuviše temperamentna, ćerala mak na konac, ispravljala krive Drine. Sad nisam lijepak. Sad sam odrasla, a Drina je i dalje kriva.:)
Moras priznati, zena bez temperamenta nije zena, tako da sumnjam, znajuci iz kakvih si krajeva, da se ta vatra ugasila, mozda samo plamti, dokle, vidjecemo.... Drina je kao i Tara prelepa bas zbog svoje krivudavosti. Veliki pozdrav.:hi:
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
Besherat,apsolutno se slazem sa tobom ;)

Mislim da niko od nas nije nikakav magnet za nevolje (mozda Skarlet :)),jednostavno svojim nepromisljenim ili nesvesnim ponasanjem "kacimo" sebi nevolje i probleme i onda mnogi od nas krive sudbinu,jadikuju...I sama cesto i dalje reagujem nepromisljeno,cesto mi se to obije o glavu ali ne mislim da sam magnet za nevolje ;)
 
Član
Učlanjen(a)
12.01.2010
Poruka
472
Besherat,apsolutno se slazem sa tobom ;)

Mislim da niko od nas nije nikakav magnet za nevolje (mozda Skarlet :)),jednostavno svojim nepromisljenim ili nesvesnim ponasanjem "kacimo" sebi nevolje i probleme i onda mnogi od nas krive sudbinu,jadikuju...I sama cesto i dalje reagujem nepromisljeno,cesto mi se to obije o glavu ali ne mislim da sam magnet za nevolje ;)
Ulepsale ste mi dan, nemojte da se menjate, vase reakcije su prirodne, druga rec za nepromisljenost je hrabrost.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ndp751, izgleda da me znaš bolje od mene same. Jeste, istina je živa. To ti je onaj naizgled mrtvi vulkan. Ala sam izbačila lave prije dvije sedmice. Brate mili, sve se pušilo. :) I navalio mi se ogroman teret, evo vucaram ga stoički, samo ne znam dokle. A otac mi Hercegovac, možda geni pomognu.
 
Član
Učlanjen(a)
10.08.2009
Poruka
141

maskota.gif
[FONT=&quot]
linija.gif
[/FONT]

 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
18.06.2010
Poruka
5.646
Naravno...Gile the baksuz..:)

 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top