Mafia II i Metro 2034, također u tri dimenzije

Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
3398e701a8a9c56b5bbb3821c10d1774.jpg


Raste popis igara koje su dodale ili namjeravaju dodati podršku za trodimenzionalni prikaz

Pa tako nakon najave Starcrafta II u 3D-u, stižu još dvije: Mafia II još nije izašla, a češki developeri već su požurili objaviti da će i njihova igra biti trodimenzionalna (ali samo na PC-u, za konzole štanga – ha-ha!), a istim se tehnološkim dostignućima hvali i tek najavljeni nastavak Metroa 2033, Metro 2034.

Je li nam promakla najava još koje trodimenzionalne igre?
 
Član
Učlanjen(a)
02.02.2010
Poruka
4
Mafia 2 izlazi za 20ak dana. Jel ta Mafia 3D,ili ce izaci posle 3D verzija?
Koji je uopste fazon sa 3D igrama? Jel trebaju naocare 3D,ili neki specijalni monitor? (mozda su glupa pitanja,ali ja sam stvarno neupucen u 3d tehnologiju,cak nisam ni isao u bioskop da gledam neki film u 3d,tako da jos manje znam kako to ide sa igricama) .
Da li mi neko moze reci?
 
Član
Učlanjen(a)
22.07.2009
Poruka
1.124
Mafia 2 izlazi za 20ak dana. Jel ta Mafia 3D,ili ce izaci posle 3D verzija?
Koji je uopste fazon sa 3D igrama? Jel trebaju naocare 3D,ili neki specijalni monitor? (mozda su glupa pitanja,ali ja sam stvarno neupucen u 3d tehnologiju,cak nisam ni isao u bioskop da gledam neki film u 3d,tako da jos manje znam kako to ide sa igricama) .
Da li mi neko moze reci?

Trebat ti posebna grafa, monitor, i naožare ali njih obično dobiješ sa grafom. Pravo da ti kažem igre u 3D i nisu nešto. Ja sam igrao kod druga Batman Arkham Asylum i mogu da ti kažem da je to glupost žešća. A nema razlike između 3D igre i klasične to je jedna te ista.
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
203
Ja sam probao da igram avatar u 3D i moze samo da te boli glava od toga.
 
Natrag
Top