Šta je novo?
SerbianForum

Dobrodošli na SerbianForum.org, mjesto na kojem možete pronaći apsolutno sve, mjesto druženja i odlične zabave!

Mačke

• Začetnik teme Big Moca
  • Datum pokretanja
Z

zen3dom

Član
Odlican text.

Djevojka i ja smo takodje uzeli jednog divlju, koji je kao mali ostao bez mame, iz nepoznatih razloga, auto je pregazilo ili kakva zivotinja.
S majkom nije bio 10 sedmica, bio je oko 3-4 sedmice. Od tada je na kesicama sto se tice ishrane. Inace, problematican je samo po pitanju hrane, dosta je izbirljiv ovako mali. Naime, nista osim Friskis kesica za Juniore nece da jede. Wiskas konzerve jedino sto hoce pored toga, a ostalo, ni da cuje. Suva hrana mu se gadi, zakopava je bas kao sopstveni izmet. Bombone za macice takodje nece, smrde mu i zakopava ih. Jedino sto voli jesu tablete protiv parazita. S tim nemamo problem, kada mu je vrijeme da ih dobije samo mu se dadne i sam i pojede.
Takodje pored kesica hoce jesti tunjevinu, sir, pavlaku, a najvise od svega obozava hljeb.

I da, obozava spavati u nevjerovatnim pozama....

01082011292.jpg01082011291.jpg

Ima li ko kakva savjet za suvu hranu, da mu se pokusava davati ili sta????

vesk

vesk

Član
Ako je neko raspoložen da udomi mače,ja poklanjam.Mama je persijska,a tata najzgodniji beogradski, ulični.Kako stvari stoje,mamini geni su bili jači,pa više liče na nju.Slike ću postaviti za neki dan.