Mac OS X

Učlanjen(a)
09.01.2014
Poruka
38
Ljudi pomoc
Koje karakteristike trebaju za Mac OS X , u mn 512 mb ram , 2.8 GHz procesor , 74 gb HDD , 128 mb grafika , moze li na moj ?
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Mislim da je ovo PC mnogo slab za MAC OS X, probao sam na DELL XPS-u i teshko je radio, 4gb rama, i sata2 disk 250gb, procesor quad core na 2,4 mislim...tako da bolje biraj neki malo nezniji UNIX-oliki OS za svoj pc, mozda neki Ubuntu ili Fedora Linux, svakako user friendly
 
Učlanjen(a)
09.01.2014
Poruka
38
Oke probacu , prvo cu isprobat na virtual box pa onda na komp tako da sam siguran hehe hvala na odgovoru
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.066
Moras imati odgovarajuci hardware da bi mogao instalirati Mac OS na klasican racunar, mozes pogledati na internetu, jer za razliku od drugih sistema, svaka komponenta moze praviti problem, takodje ima razlika pri instaliranju, tako da moras detaljno iscitati uputstva...
 
Član
Učlanjen(a)
18.11.2009
Poruka
243
Odlichno i lepo recheno, znam da DELL XPS moze da vozi Mac OS, memorija takodje moze da pravi problem, isto kao i HDD imaj to u vidu.
 
Učlanjen(a)
20.03.2014
Poruka
112
Tesko ide instalacija MAC OS X na stariji pc. I kod novije, retko da se pogodi svi komponente da su apsolutno kompatibilni. Zato uvek se pravi novi pc, ako u planu je koristenje mac os x.
 
Učlanjen(a)
15.03.2010
Poruka
403
znam da matične koje nemaju sata ahci nevrjedi ni pokušati a ostalo mora biti kompatibilno sa mac os da bi moglo raditi, dosad nisam naišao na matičnu koja ima sata ahci, navodno je to prvi preduvjet da može se instalirat mac os. ostalo nisam još ni probao.
 
Član
Učlanjen(a)
01.02.2013
Poruka
105
To sto si napisao od karakteristika je otprilike dovoljno za Mac OSX 10.4.Uzalud trud.
 
Natrag
Top