MAC lista radi na kompu a ne radi na TV-u

Učlanjen(a)
22.04.2021
Poruka
22
Je li moguće?
Naime, ista lista uredno radi u sfvip playeru na dva kompa i dvije različite lokacije dok neće na tri android TV-a (Philips) i Tivimate i OTT playeru? Nekoliko puta sam provjeravao točnost unešenih podataka i nema greške. Jednostavno je dugo učitava i na kraju izbaci grešku.

Ima li tome lijeka i je li to uobičajena situacija?
 
Učlanjen(a)
13.03.2018
Poruka
496
Ниси ни први ни једини. Колико листи нисам могао да гледам на ТВ-у, само на рачунару.
 
Učlanjen(a)
23.03.2020
Poruka
259
Je li moguće?
Naime, ista lista uredno radi u sfvip playeru na dva kompa i dvije različite lokacije dok neće na tri android TV-a (Philips) i Tivimate i OTT playeru? Nekoliko puta sam provjeravao točnost unešenih podataka i nema greške. Jednostavno je dugo učitava i na kraju izbaci grešku.

Ima li tome lijeka i je li to uobičajena situacija?
prijatelju kad "ukradeš" listu korisniku koji je platio da gleda, trebaš bit sretan da uopče radi i bilo gdje da radi. ljudi.
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
14.11.2009
Poruka
17.762
Je li moguće?
Naime, ista lista uredno radi u sfvip playeru na dva kompa i dvije različite lokacije dok neće na tri android TV-a (Philips) i Tivimate i OTT playeru? Nekoliko puta sam provjeravao točnost unešenih podataka i nema greške. Jednostavno je dugo učitava i na kraju izbaci grešku.

Ima li tome lijeka i je li to uobičajena situacija?
Da razjasnimo, sfplayer pokrece sto mnogi drugi ne mogu da pokrenu.
 
Učlanjen(a)
17.11.2019
Poruka
27
Događa se i obratno ne radi u sfplayeru a radi na ott navigartoru na androidu
ima li ko objašnjenje
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
I mene bi zanimalo ako neko zna sta odlucuje sta ce gde da radi a sta ne, osim pukog testiranja? Smor kucati mac na tv samo da ne radi... :(
 
Član
Učlanjen(a)
17.10.2009
Poruka
149
user_agent.....playera...
ako je mac u pitanju ponekad treba dodati jos neke informacije da bi neki portal radio(i za sf player vazi) znaci sn, id...malo istrazujte:).Čari ovog hobija (kome je hobi )je i u istrazivanju probanju.
Naravno dobro je i imati neke informacije brze ide,izmedju ostalog zato i sluze druzenja, forumi...
 
Učlanjen(a)
01.07.2022
Poruka
21
user_agent.....playera...
ako je mac u pitanju ponekad treba dodati jos neke informacije da bi neki portal radio(i za sf player vazi) znaci sn, id...malo istrazujte:).Čari ovog hobija (kome je hobi )je i u istrazivanju probanju.
Naravno dobro je i imati neke informacije brze ide,izmedju ostalog zato i sluze druzenja, forumi...
Meni je iskljucivo hobi i radoznalost a i da ne bi moljakao druge po forumima za nesto :)

I ja nemam problema sa istrazivanjem samo je malkice problem kad ne znas bas u kom smeru, zato pitas! ;)

Kako mislis user agent? I kako mislis 'sn, id'?? Sta bi to znacilo? :)

Recimo SFVIP ima stb user-agent i player user-agent. Na to mislis? Pa koje su mi uopste opcije sta bi tu stavio?? :)

A vi iskusniji bi mogli malo konkretnije...neki link ili nesto gde moze da se 'istrazi' ako vec necete konkretno da
kazete :) i vi ste nekad bili na nasem mestu.... ;)
 
Natrag
Top