Ludi sport, da li to postoji?

Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Ono kad svih 11 stane u živi zid

Nesvakidašnja situacija viđena je na meču australijskog prvenstva između Sidneja i Perta (2:1).

logo-news.png

Pri rezulatatu 1:0 za domaće (gol postigao Ranko Despotović, Petković bio starter), fudbeleri Perta su imali šansu da sa peterca iz indirektnog udarca izjednače, ali je živi zid od 11 članova predstavljao nepremostivu prepreku. U nastaku akcije priliku za popravni imao je Vilijam Galas ali nije bilo promene.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
I to se dešava - Lekari ukazivali pomoć sudiji!
Na meču između Milana i Bolonje prilikom jednog duela, lopta se veoma jako odbila do sudije Bergoncija i pogodila ga u glavu. Kako je počeo da krvari, morala je da mu se ukaže medicinska pomoć.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Portsmut doveo 44-godišnje 'pojačanje'
U pitanju je jedan od najzanimljivijih transfera u poslednje vreme, a sve se desilo kao posledica nagradne igre picerije 'Papa Džons'.

logo-news.png




filips149429020140214213244.jpg

Portsmut se trenutno nalazi na 20. poziciji u Ligi 2, četvrtom rangu takmičenja u Engleskoj, a potpisao je ugovor do kraja sezone sa anonimnim Robom Filipsom.

Sve to ne bi bilo nimalo čudno da Filips nema 44 godine i da se nikada u životu nije profesionalno bavio fudbalom.

Ipak, sve je posledica jedne promotivne kampanje 'Papa Džons' picerije, a pobednik takmičenja u organizaciji ove firme je upravo Filips, koji je kao nagradu dobio ugovor sa 'Pompejima'.

Ovaj čovek će do kraja godine trenirati sa prvom ekipom i biće na klupi na utakmicama koje Portsmut bude igrao, a trener nema obavezu da ga izvede na teren.

"Sjajna je stvar potpisati ugovor za klub za koji navijam od malena."

"Momci su me prihvatili odlično i čast je što sam i zvanično član ekipe. Izabrao sam broj 44 pošto je u subotu bio moj 44. rođendan."
- iskren je Filips.

Videćemo, možda 'Pompejima' upravo Filips bude 'talija' u borbi za opstanak.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Verovali ili ne - Rus se povredio na karlingu!

I dok mnogi karling doživljavaju kao potpuno ''bezopasan'' sport, slučaj jednog ruskog reprezentativca ovih dana u Sočiju na ZOI govori da su i tu moguće povrede. On je, na primer, prilično ''tresnuo'' glavom o ledenu podlogu...
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Krenuo u Brazil - autostopom!

Endi Grejdi će u ovoj avanturi obići 18 zemalja, uključujući i Kanadu, a planira da za pomoć zamoli i marince!

logo-news.png

stop148215020140213224139.jpeg

Ovaj fudbalski fanatik krenuo je danas na epsko putovanje dužine 22 000 milja kako bi došao u Brazil i gledao Svetsko prvenstvo.

Na svom putešestviju Endi Grejdi proći će kroz između ostalih i kroz Kanadu i Meksiko, a takođe će videti Sibir i džunglu Amazona, dok će mu u jednoj etapi biti potrebna pomoć američkih marinaca.

36-godišnji Britanac planira da bude u Brazilu kada Engleska bude igrala svoju prvu utakmicu protiv Italije, uprkos činjenici da nema kartu za sam meč.

"Oduvek sam išao na luda putovanja širom sveta, a ideju za to sam dobio u pabu. Ovo je moj najveći izazov do sada, najduži i najteži. Ne znam kako, ali ću biti u Brazilu." - rekao je Endi, koji je na isti način putovao i u Južnu Afriku, a na ovoj fotografiji ga možete videti kako stopira u Maliju.

Ovaj momak planira da sakupi 45 hiljada funti preko jednog veb sajta kako bi svoje putovanje zabeležila filmska kamera, a da li će u tome uspeti, ostaje da se vidi.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Sudija se javio na telefon - za vreme meča!

Bugarskom sudiji Georgiju Tabakovu očigledno nije bio zanimljiv duel između Černomoreca i Černa, pa se, uprkos činjenici da je bio pomoćni arbitar, javio na telefon tokom trajanja utakmice.

logo-news.png

ref-on-phone147966020140213182725.jpg


Sledeći put kada pomoćni sudija donese pogrešnu odluku prilikom neke ofsajd pozicije, nemojte ga odmah osuđivati, možda je čoveku zvonio telefon, pa je na trenutak izgubio koncentraciju.
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Jedan je Majk Din
Sudija Majk Din je pobrao mnogo simpatija jer mu se ponovila situacija da kad pusti prednost, a od akcije ekipe koja napada ne bude ništa, on se 'smori'.
Tako je bilo na 'Vila Parku' gde je Vest Hem za vikend slavio kao gost.
Kod:
[url]https://vine.co/v/M7mdBUE0Jbm[/url]
A identična situacija viđena je i ranije na duelu između Mančester Junjateda i Svonsija.
Kod:
[url]https://vine.co/v/hYHM2WgxvgA[/url]
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
Petom dati koš? Ništa lakše...
Bar tako izgleda kada gledamo umeće ovog mladića iz priloženog snimka. On je to tako hladnokrvno udario, kao da na ovaj način svakodnevno pogađa koševe...
Kod:
[url]https://vine.co/v/MuXaHz0vB5b[/url]
 
Učlanjen(a)
11.11.2012
Poruka
2.164
APSOLUTNI HIT: Postigao koš glavom i to bez gledanja!
Autor: Kurir sport,Foto: Youtube


NJUJORK - Na jednoj košarkaškoj utakmici srednjoškolaca u Americi postignut je jedan od najčudnijih koševa u istoriji.

U borbi za poziciju lopta je pogodila u glavu košarkaš Ferport Red Rajdersa, koji nije znao gde se nalazi. Lopta je otiša u vis i onda je završila u košu na oduševljenje njegovih saigrača.

Ovaj poen je sigurno jedan od najčudnijih u istoriji košarke.
 
Natrag
Top