lollipop za huawei 620s

Član
Učlanjen(a)
02.04.2012
Poruka
16
da li ima negde da se skine android 5.0 za huawei g620s?
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
nema, cisto sumnjam da ce se raditi za taj telefon, najvise se radi za y300, g510, g330
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
sve zavisi koji rom zelis, jellybean, kitkat, lollipop? druga stvar sto od tih romova nemoj ocekivati da bas sve funkcionise, ipak su to radili developeri sa strane, ako si prosjecan korisnik bices zadovoljan sa kitkatom, izaberi ovdje sta ti odgovara, imas na ovom forumu tutorijale, ako se ne snadjes javi se pa cu objasniti

Kod:
http://www.modaco.com/forums/forum/743-huawei-ascend-g510-development/
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Ja imam verziju 4.1.1 jellybean. Pa sam pošto sam apsolutni početnik da vidim da li ima neka druga verzija ili neki drugi rom, koji radi brze i stabilnije od ovog. Imaš li kakav prijedlog.
 
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
i Kitkat i Lollipop rade puno brze i stabilnije, ne bi ti preporucio da ides na Lollipop zato sto su programeri otisli sa ovih uredjaja na novije, trenutno radi samo par njih i jos je beta faza, ja koristim Lolli s tim da sam morao odraditi mnogo podesavanja i imam jos nekih manjih problema koje mogu zanemariti tako da radije instaliraj SlimKat ili Cyanogenmod 11, ili ako hoces Jellybean koji je takodjer brzi od stock roma probaj od H3ROS-a AOSP MOD, prilicno brz i stabilan, naravno treba ti i drugi kernel, moras rutovati telefon i otkljucati bootloader prije svega i instalirati recovery
 
Učlanjen(a)
20.07.2009
Poruka
42
Hhahah a šta čovjek napisa, ja mislim da je bolje da ja ne diram ništa, jer sam apsolutni početnik, ja mislim da bih ja mogao zaj.... nešto na telefonu. Hvala svima što ste mi pokušali pomoći, al vidim ja da ima milion stvari koje se moraju odraditi. Bolje da ne diram. Sem ako ima neko uputstvo korak po korak šta se mora odraditi.
 
Član
Učlanjen(a)
22.06.2009
Poruka
4.880
ispravno. čim ti pitaš gde da nađeš lolipop rom. onda je to dovoljno da ne diraš ništa.
 
Natrag
Top