Logo znaci V3

ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
Prihvati sertifikat i bice ok posto je sve prebaceno na nov server...
 
Učlanjen(a)
31.08.2019
Poruka
1
sve je dodato na server,ukupno 4818 loga a i moze se downloadovati preko aplikacije.....

1-png.101496


2-png.101497


3-png.101498
kako skinuti v1 sf logo ? hvala unapred
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
kako skinuti v1 sf logo ? hvala unapred

salezli je napravio aplikaciju.......par posta iznad pogledaj.......skida bez problema....

Ashampoo_Snap_Wednesday, October 16, 2019_22h55m04s_005_.png

a mozes i preko moje aplikacije koja se nalazi na prvoj strani ove teme........gore izaberes klikom misa koja loga zelis skinuti a zatim ides na usnimi.......ako ti zatrazi da prihvatis certifikat to i uradi......

Ashampoo_Snap_Wednesday, October 16, 2019_22h57m48s_007_.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
30.01.2010
Poruka
143
Majstore svaka čast. Pohvale za trud, zaista retko ko bi ovo uradio. Ovoliko logo-a da napravi. Svaka čast.
Ovaj forum postaje moja prva stranica koju jutri uz kafu prelistavam. Možda nisam baš aktivan jer nemam iskustva, al svako od urednika, moderatora zaslužuje posebnu zahvalnost za sve. Kad god sam zatražio listu dobio sam u roku od par minuta ili sat vremena. Svi su tu dobri momci. Da ne nabrajam sve možda ću nekog izostaviti pa da se ne naljuti. Oni sa kojima sam komunicirao preko pp, posebno hvala za sve.
I na kraju veliko hvala kralju i legendi ovog foruma bokiju. Takvog lika i čoveka ja u životu nisam upoznao. Šta god treba on je tu. Pisao sam mu par puta ali od odmora se nismo čuli zbog njegovih obaveza, al ne zameram, nije ni dužan svaki put da mi odgovori. Puno uspeha u daljem radu za celu ekipu.
Najbolji forum koji postoji, ostali mogu samo da uče od Vas.
 
Natrag
Top