Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
131
Jedno pitanje , znam da ima tema media centri , ali hteo bih ovde da pitam jer je u vezi sa logom , koji je kodi najstabilniji da se jednostavno podesavaju logo-i kanala i dali je moguce imati u grupi kanala logo , recimo Canal Digital , Max TV , ili ime i zastava zemlje ? Hvala unapred :)
Сваки је стабилан -Коди
Да ,Једноставно је подесети приказивање лого-а
Могуће је...погледај моју претходну слика ...група канала је Македонија поред је застава :)
 
MODERATOR
Učlanjen(a)
17.11.2012
Poruka
3.072
Jedno pitanje , znam da ima tema media centri , ali hteo bih ovde da pitam jer je u vezi sa logom , koji je kodi najstabilniji da se jednostavno podesavaju logo-i kanala i dali je moguce imati u grupi kanala logo , recimo Canal Digital , Max TV , ili ime i zastava zemlje ? Hvala unapred :)

Uskladi imena sa kanalima iz epg, i koristi Losmijev konverter i za cas napravis listu :)
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
09.12.2009
Poruka
2.312
Kako ide naziv za investigetion discovery(id).nikako da mi ucita logo!
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="Investigation Discovery" tvg-logo="Investigation%20Discovery.png" group-title="Dokumentarni",Investigation Discovery
ovako ;) ili za UK
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-shift=1 tvg-id="Investigation Discovery UK" tvg-logo="Investigation%20Discovery%20UK.png" group-title="Sky UK",Investigation Discovery
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-id="Investigation Discovery" tvg-logo="Investigation%20Discovery.png" group-title="Dokumentarni",Investigation Discovery
ovako ;) ili za UK
Kod:
#EXTINF: -1 tvg-shift=1 tvg-id="Investigation Discovery UK" tvg-logo="Investigation%20Discovery%20UK.png" group-title="Sky UK",Investigation Discovery
Hvala druze;)
 
Učlanjen(a)
13.08.2009
Poruka
1.513
Nisam mislio na to nego da progdvb povuce epg i logo,resio sam to ,zahvaljujuci BUGILIJU.:)
nesto mi epg nije tacan na areni 4 ide liga sampiona a epg izbacuje lile - nantes,ne znam da li je to do mene ili je kod svih tako?
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
07.03.2013
Poruka
1.786
Pozdrav,care ako imas vremena da mi ove dodas ;)

BBC Planet Earth (720i,1080i)
DrFit (720i,1080i)
Woman (720i,1080i)
Medical Channel (normalni logo)
Fox Sports Tudor (720i)
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
10.05.1971
Poruka
54.331
brate daj ove Albance.....znam da ih ne mirises.......ne mirisem ih ni ja isto ko ti ali ruzan mi kodi,samo mi jos oni fale od par hiljada loga...i tring paket.....

hR8TF0K.png
 
Natrag
Top