Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
23.04.2010
Poruka
929
Ako bi moglo da se napravi logo od ovih sličica.
Prva tri na Mađarsku zastavu,a druga tri na Poljsku.
Hvala puno.
sport1_hu.png
Sport 1 HU

sport2_hu.png
Sport 2 HU

sport_m.png
Sport M

canalplus_pl_sport.png
Canal+ Sport PL

canalplus_pl_gol.png
Canal+ Gol PL

n_sport_pl.png
nSport
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Poverenje, imas li gde uploadovan ceo pack ? Mislim, sve na jednom mestu? Ja skidao sve redom do 10 strane, posle vidim jedan momak okacio sve, ali problem je sto od 10 strane opet dodavano pa me mrzi sad sve skidati tako. Ako imas bilo bi super skinuti sve odjednom.

PS: Logoi su super.
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Zahvaljujem.

A i ja sam tek malopre video da mi neki nedostaju, kao RTS, HRT.. ne znam kako sam to uspeo preskociti, ali sad nece da fali :)
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Mozeli mi neko reci jeli se mogu ova loga ubaciti u xbmc 13, nesto mi ne uspjeva, vjerovatno je do mene....:(
 
Član
Učlanjen(a)
19.08.2009
Poruka
930
Mogu ali je tesko napraviti to. Sve zavisi do liste, skini logoe i negde spremi na racunar, u PRV IPTV Sample (valjda se tako zove) podesi da ti cita logoe s lokacije na racunaru gde si spremio, tu ces se lako snaci. Ali lista je komplikovana jer mora svaki kanal da bude tagovan onako kako je ime odredjenog logo-a i SF EPG-a. Ukratko..Batali to jer nije vredno tolikog maltretiranja. Kad crkne odredjena lista moras sve iz pocetka. Ja sam skinuo sve logoe ali jbg, nisam nista napravio, ne isplati se meni praviti kad nemam stabilnu listu i crkne svkih 10 minuta.
 
Učlanjen(a)
27.05.2014
Poruka
188
Mogu ali je tesko napraviti to. Sve zavisi do liste, skini logoe i negde spremi na racunar, u PRV IPTV Sample (valjda se tako zove) podesi da ti cita logoe s lokacije na racunaru gde si spremio, tu ces se lako snaci. Ali lista je komplikovana jer mora svaki kanal da bude tagovan onako kako je ime odredjenog logo-a i SF EPG-a. Ukratko..Batali to jer nije vredno tolikog maltretiranja. Kad crkne odredjena lista moras sve iz pocetka. Ja sam skinuo sve logoe ali jbg, nisam nista napravio, ne isplati se meni praviti kad nemam stabilnu listu i crkne svkih 10 minuta.
Hvala na odgovoru greskac, idemo dalje bez loga…..:)
 
Natrag
Top