Logo Znaci V1

Član
Učlanjen(a)
09.08.2012
Poruka
734
Dakle sve logoe trebam preimenovati tj dodati .png Auuu :D
Imas u podesavanju fajlova u kompjuteru opciju da ukljucis da ti se vidi ekstenzija svakog fajla pa tako i png.Mislim da time mozes da resis problem jer ce ti onda pisati pored imena kanala iime ekstenzije,na primer RTS1.png itd.Vredi pokusati,a i lakse nego da sve prepravljas.
Usput molba za Poverenje za logo od kanala RTV City UbRTV City Ub.png
 
Član
Učlanjen(a)
16.10.2010
Poruka
423
Dakle sve logoe trebam preimenovati tj dodati .png Auuu :D

Pokreni Windows Powershell

Kod:
cd "\path\to\dir"
Dir | rename-item -newname  { $_.Name +".jpg" }

Upiši ovo iznad, samo umjesto ovoga "\path\to\dir" upiši putanju do svog foldera s logo znakovima (naravno, bez navodnika)...
Pozdrav

To je rješilo problem kako dodati .png na kraju više fajlova, ali meni svejedno ne radi logo znaci, pa čak ni kad ih vučem s servera :assassin:
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
03.01.2012
Poruka
4.258
Pokreni Windows Powershell

Kod:
cd "\path\to\dir"
Dir | rename-item -newname  { $_.Name +".jpg" }

Upiši ovo iznad, samo umjesto ovoga "\path\to\dir" upiši putanju do svog foldera s logo znakovima (naravno, bez navodnika)...
Pozdrav

To je rješilo problem kako dodati .png na kraju više fajlova, ali meni svejedno ne radi logo znaci, pa čak ni kad ih vučem s servera :assassin:
Kad sa servera preuzimas logo,onda kod taga za logo u nazivu razmake mjenjas sa %20 npr. ovako

#EXTINF:-1 tvg-id="Sport Klub 1" tvg-name="Sport Klub 1" tvg-logo="Sport%20Klub%201.png",Sport Klub 1
 
Natrag
Top