Logo Znaci V1

Učlanjen(a)
21.12.2012
Poruka
420
Najnoviji kanali u ponudi

TV Palma.png 3 K Beograd.png Košava.png
Edit:
A dobro me podseti Silver
Kanali su ponudi sa brda Avala,to je planina pored BG.Kad se spuštate sa ade magistralom pa sa leve strane.
Preporučujem za prijem ovih kanala

lavor.jpg
Antenu Lavor sa što više cvetnih dezena jer je kao što znate cveće odličan odraz za prijem talasa.Za sad ove kanale možete gledati samo u 5D rezoluciji (širina,visina,dubina,pomeraji i naravno osećaj- toplo hladno mokro),u planu je da se vrlo brzo prebace na 9D gde će i stjuardese deliti kokice,i nećete više morati da dajete dinar baba seri.
Ugodno gledanje želi vam kapetan leta........
Pozdrav ! e da , da nezaboravim.....
Zahvaljujem
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
12.01.2011
Poruka
1.514
Najnoviji kanali u ponudi

Pogledajte prilog 48314 Pogledajte prilog 48315 Pogledajte prilog 48316
Edit:
A dobro me podseti Silver
Kanali su ponudi sa brda Avala,to je planina pored BG.Kad se spuštate sa ade magistralom pa sa leve strane.
Preporučujem za prijem ovih kanala

Pogledajte prilog 48317
Antenu Lavor sa što više cvetnih dezena jer je kao što znate cveće odličan odraz za prijem talasa.Za sad ove kanale možete gledati samo u 5D rezoluciji (širina,visina,dubina,pomeraji i naravno osećaj- toplo hladno mokro),u planu je da se vrlo brzo prebace na 9D gde će i stjuardese deliti kokice,i nećete više morati da dajete dinar baba seri.
Ugodno gledanje želi vam kapetan leta........
Pozdrav ! e da , da nezaboravim.....
Zahvaljujem
Heheh znaci logo znake lepimo za lavor pravimo slicice i lepimo ih super lepkom extra moja preporuka je da lavor bude sto busniji radi prijema signala i gledajte gde lepite logo nemojte kad upalite tv da vam bude na sredini
 
Poslednja izmena:
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.03.2010
Poruka
19.712
Postoji sve i u sd i hd :D
Mada ti ove sve kanala odavno Prvi imas ali da se podsjetimo nadam se da mi neces zamjeriti ???

Prvobitno napisao

Thomas Müller

šport 3 slovenacki? dal to uopste postoji?

Postoji
sport 1 hd.png sport 1 slo.png sport 2 hd.png sport 2 slo.png sport 3 hd.png sport 3 norm.png

:mig:

silverplatinum

sa ponosom mogu da kazem da si covjek koji posjeduje vrhunsko znanje i imas vrhunske kvalitete
Zahvaljujem
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
19.01.2013
Poruka
817
ima li negdje zapakovan paket sa ovakvim ex yu logo
35725-062a3c418bfbad8cd4689509714c03d9.jpg
 
Natrag
Top