Logo Konkurs

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
opmj3a.png

Tu i tamo nije lose,malo mi je pretrpano...inace nije lose :)
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
znas kako ce taj grad iza glupo da izgleda kad se stavi na forum,to ce da bude ko pravougaonik i izgledace sranje..
 
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ne znam,al po mom misljenju su ova 2 momka nekako najbolji,ipak malom Zingu zelim da pobedi jer zasluzuje,ima dobre radove i bas se trudi oko ovog takmicenja!!
 
Član
Učlanjen(a)
02.05.2010
Poruka
3
znas kako ce taj grad iza glupo da izgleda kad se stavi na forum,to ce da bude ko pravougaonik i izgledace sranje..


po tebi logo samo treba da ima slova. Cuj legendo originalni fajl koji je urađen u illustratoru je u potpunosti izmjenljiv u svakom pogledu i smislu i admini mogu da ga koriguju kako im volja od objekata do slova i po velicini i po bojama, grad se uvuce u velicinu slovu i to je rjesen problem. na prvoj ti strani oni i govore da ga oni mogu prilagođavati svojim potrebama, bitan je dizajn. Ne kazem da je ovaj rad najbolji, ali kada kririkujes moras imati znanje da kazes nesto sto nije glupo.

Ne govorim ovo iz lose namjere nek pobjedi najbolji rad i to je to.

Dodato posle 13 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

24y8tjd.png
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
08.01.2010
Poruka
933
Ja pochnem da radim logo,i sad zadnji objekat (ne zhelim da stavim lezhaljku) radim piskel po piskel...neshto bash sitno i precizno i PLJUS...nestane struje :|
I kako sad da budem opushten...moram do teme sa zombijima.

E baksuze jedan :(
Zato sacuvavaj deo po deo :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top