Glasajte za najbolje radove na konkursu za logo!

  • 1

    Votes: 25 23,6%
  • 2

    Votes: 21 19,8%
  • 3

    Votes: 10 9,4%
  • 4

    Votes: 17 16,0%
  • 5

    Votes: 32 30,2%
  • 6

    Votes: 18 17,0%
  • 7

    Votes: 5 4,7%
  • 8

    Votes: 12 11,3%
  • 9

    Votes: 9 8,5%
  • 10

    Votes: 23 21,7%

  • Total voters
    106
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.04.2009
Poruka
4.299
Da, ocekivao sam od tebe da ces nesto tako reci.
Ni jedan glas nije skinut u finalu sto ne znaci da nece ako neko bude varao.
Koja je poenta izbacivanja ankete za sve clanove, da sam hteo da namestam ne bi ni pravio anketu, samo bi objavio pobednike, naravno one koji se samo meni svidjaju. Ustedeo bi sebi vreme a i citanja komentara kao sto je tvoj.

Ako lažem ja ne laže screen možda nije skinut u finalu ali pre finala jeste,ako si već skidao glasove u startu žašto to ne bi uradio i u finalu???

2010-07-01230512.png
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Kada vidis gomilu glasova od korisnika koji su se registrovali u istom danu i to jos sa iste IP adrese i istog tog dana svi glasali na konkursu onda verovatno mozes da pomislis da nesto tu nije u redu. To da lazes si ti rekao a ja nisam spominjao da nisam skidao glasove u proslom delu. Ti ni ne citas sta ja pisem ( kao sto nisi ni procitao zbog cega su skidani glasovi ) vec pokusavas svojim cinizmom iz ljubomore sto vise nisi ovde urednik da miniras celu pricu. Ja cu ostaviti anketu do kraja ali kao sto sam vec rekao, ne moram da citam gluposti od tebe i tebi slicnim pa ovde nece vise biti poruka tog tipa.
 
Član
Učlanjen(a)
20.04.2010
Poruka
7
5 za 5

5 je odlican SAMO TREBA IMATI SLOVA KO 1
SLOVA SU NA 5. NEČITKA

G-BO ;)
 
Član
Učlanjen(a)
07.08.2009
Poruka
350
Iz dada u dan sve vise zalim sto sam svoje radove poslao na pogresan email.


Sada ja kao placem.
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
logozelenaserbian.png


to ti je kao takmicenje za mis :) ne pobedi uvek najlepsa devojka. slazem se sa tobom. al slaba vajda. vodi i verovatno ce pobediti. sve cestitke.

Neki moji favoriti nisu prošli u finale... ali od ponuđenih četvorka dobija glas yes3

Jeste da mi je šljivovica presela više puta ali ipak mi je ovaj logo najsimpatičniji i od ponuđenih najviše zaslužuje pobedu yes3
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
4
Slažem se sa postovima da je od ponudjenih 5 najbolji, ali definitivno stoji da slova moraju da pretrpe iymenu. Nisu dovo ljno čitljiva, tamna su i previše natrpana. Mada mislim da posle te male korekcije od strane Bata Rake sve će biti ok
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top