Glasajte za najbolje radove na konkursu za logo!

  • 1

    Votes: 25 23,6%
  • 2

    Votes: 21 19,8%
  • 3

    Votes: 10 9,4%
  • 4

    Votes: 17 16,0%
  • 5

    Votes: 32 30,2%
  • 6

    Votes: 18 17,0%
  • 7

    Votes: 5 4,7%
  • 8

    Votes: 12 11,3%
  • 9

    Votes: 9 8,5%
  • 10

    Votes: 23 21,7%

  • Total voters
    106
  • Poll closed .
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
Logo br. 5 - pored svega što treba da bude napisano sadrži i domaći brend..." Šljivu ".....vrlo lepo uklopljeno sa nazivom foruma....yes3

Logo br. 10 - otvoreno propagira " opuštenost ".....što je i poruka foruma...ali...umesto žapca .....mogla je da bude ....neka cica.....ili ....srbijanac u opancima...sa šajkačom...:yea:..i još malo mašte...( na primer čuka u laptop....)...:roll:


to je logo pod rednim bojem 4 ne 5
 
Član
Učlanjen(a)
24.05.2010
Poruka
41
iskreno broj 5 logo vodi a tako je los,tj jedan od najlosijih u izboru,mracan je,slova su previse suzbijena i ja ako vidim transparentnost ovde ne znam sta je onda.Posto su bila pravila da logo bude transparentan?
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
iskreno broj 5 logo vodi a tako je los,tj jedan od najlosijih u izboru,mracan je,slova su previse suzbijena i ja ako vidim transparentnost ovde ne znam sta je onda.Posto su bila pravila da logo bude transparentan?

Prva stvar je da ni jedan logo, koji god pobedi nece biti stavljen na forum pre dodatnih izmena.
Druga stvar je da logo nije trebao da bude transparentan u smislu da su slova transparenstna vec da nema pozadinu da bi se uklopio u bilo koju.
 
Član
Učlanjen(a)
17.04.2010
Poruka
47
iskreno broj 5 logo vodi a tako je los,tj jedan od najlosijih u izboru,mracan je,slova su previse suzbijena i ja ako vidim transparentnost ovde ne znam sta je onda.Posto su bila pravila da logo bude transparentan?


logozelenaserbian.png


to ti je kao takmicenje za mis :) ne pobedi uvek najlepsa devojka. slazem se sa tobom. al slaba vajda. vodi i verovatno ce pobediti. sve cestitke.
 
ADMINISTRATOR
Učlanjen(a)
01.01.1970
Poruka
2.888
Da, ocekivao sam od tebe da ces nesto tako reci.
Ni jedan glas nije skinut u finalu sto ne znaci da nece ako neko bude varao.
Koja je poenta izbacivanja ankete za sve clanove, da sam hteo da namestam ne bi ni pravio anketu, samo bi objavio pobednike, naravno one koji se samo meni svidjaju. Ustedeo bi sebi vreme a i citanja komentara kao sto je tvoj.
 
Član
Učlanjen(a)
12.02.2010
Poruka
356
Glasala sam za 2, 6 i 10.

Logo br. 6 je drugačiji. Inače, mislim da pobeđuje 2. ;)

Čestitke finalistima............................... :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top