LJudi pomagajte - IPHONE

Učlanjen(a)
27.01.2010
Poruka
5
Hej ljudi kupio sam i phone j2000 kineski.... :)

nikako ne mogu da provalim kako da podesim wireless.

Instalirao sam operu mini i kada je pokrenem kaze java application stopped...

Pomagajteee :)

hvala
 
Motherfucker xD
Član
Učlanjen(a)
30.08.2010
Poruka
587
Tebra kolko si ga platio ako nije tajna ??? Ja mislim da je to G***O od tela jer je kineski....... mozda ti mogu pomoci :)
 
Učlanjen(a)
02.03.2011
Poruka
1
ja imam iphone 16gb,ali ne otvaraju mi se ni you tube,niti jedena pesma i ako imam internet u iphone,da li trebam nesto da istaliram,dali ima neki sajt o koriscenju iphone
 
Član
Učlanjen(a)
26.03.2011
Poruka
7
ili probaj na iPhoneMANIJA - mada, taj kineski NIJE iPhone, software nije isti tako da... pokusaj da uvaljas to nekom i uzmi iPhone, veruj mi nisu ni blizu...
 
Član
Učlanjen(a)
07.11.2011
Poruka
1
Ne znam odakle ta silna fobija na sve stvari koje potiču iz Kine. Gde god se povede bilo kakav razgovor na tu temu, svi odjednom skoče kao da ih je muva ugrizla ... i onda, paljba iz svih oružja na sve što je Kinesko. Nisam nikakav poseban ljubitelj ni Kine, ni Kineza, ni kineskih proizvoda, ali ovo prerasta u pravu fobiju, a da zapravo nema nikakvog POSEBNOG razloga. Setite se kako smo se smejali prvim japanskim automobilima. I ... šta sada reći? Uveren sam da i Kina korača istim putem. Ja sama dvadeset godina koristio kineski televizor bez ikakve pritužbe. Sada takodje koristim KINESKI MOBILNI telefon i vrlo sam zadovoljan. Kineska kopija iPhonea košta od 50 - 100 eura u zavisnosti šta poseduje i cene prodavca. Koliko košta originalni iPhone? Svakako da je kineska kopija samo KOPIJA, ali koliko para - toliko i muzike! Počinje mi smetati kada se svi počnu praviti pametni sa već uobičajenim: Bacaj to kinesko .....! Jel time želite staviti svima na znanje kako imate dovoljno novca za originalni iPhone. Od takvih očekujem da se uskoro počnu groziti svakoga ko ne nosi GAĆE VERSAĆE. Zapravo se radi o nevidjenoj malogradjanštini koja mora da ispliva ma i na ovakvim forumima.
 
Natrag
Top