Ljudi-Patke Poreklo coveka Biblija i Nauka

Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Prema Bibliji pa i nauci ceo ljudski rod vodi poreklo od zajednickog ljudskog para.
Takodje Ljudi se kao i ostali zivi oblici na zemlji razmnozavaju samo u okviru svojih vrsta bez prelaznih oblika prelazenjem jedne vrste u drugu.
Ipak neki evolucionisti smatraju suprotno.
Oni smatraju da je covek nastao od majmuna i prilazu neke podmetnute i falsifikovane dokaze kao pitdaunski covek.
Sledeci korak ce verovatno biti da je covek nastao od patke ili patke od coveka, a mozda je covek nastao i od zirafe?

Evo na ovoj slici zena-patka,dokaz za evolucioniste o prelaznim oblicima od ljudi do patki i obratno...(postoje i ljudi-zirafe)

imgur: the simple image sharer

 
Poslednja izmena od urednika:
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
RIS, ne postavljaj iste postove na različite teme. Zaš da to nije dozvoljeno!
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
pa ja otvorih novu temu,ima li nesto lose u ovome?
Sta mislis za ovu predivnu sliku zene-patke ili "kljunarke"
Jel ovo prelazna vrsta?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
pa ja otvorih novu temu,ima li nesto lose u ovome?
Sta mislis za ovu predivnu sliku zene-patke ili "kljunarke"
Jel ovo prelazna vrsta?
Otvori ti novu temu i to je u redu, ali istu sliku postaljaš i na drugoj temi.
Ne nasjedaj na ovakve fotomontaže, čovječe! Osim toga, ovo je crtež. Tu se mogu nacrtati i rogovi!
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Ne razumem svrhu pokretanja teme, ali u vezi sa ovim, poznato je da neka afrička plemena praktikuju običaje da se u donju usnu ugrađuje kalup čime ona postaje veća i izgleda da paciji kljun, ili takođe, na vrat se stavlja prstenje tako da on postaje izdužen kao kod zirafe.
Veruje se da se ovi prstenovi oko vrata stavljaju iz zaštite bracne zajednice ili kazne žene zbog bračnog neverstva.
U slučaju da žena bude neverna svom suprugu, ovi prstenovi se skidaju, i tada glava koju tako izduženi tanak vrat zbog težine ne može da drži - pada nadole, i žena ili se muči ili umire u nemogućnosti da normalno funkcioniše.


plemena-afrike-1.jpg



plemena-afrike-12.jpg
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
Bravo Laodikejac,tako te volem.

Eh moj Jure,mislis li i da je ovo fotomontaza?
Treba li da joj dodamo rogove?Mozda ce joj krila izrasti za milijardu godina/
Pa to bi bilo bas pravi dokaz za evoluciju zene u patku?
A sta reci za zenu zirafu sa dugim vratom? Jos jedan dokaz evolucionista da postoji nova prelazna vrsta ljudi u zirafe?
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.09.2009
Poruka
8.464
Ne lupetaj RIS, života ti!
Ne mislim da je fotomontaža ovo što je postavio Laodikeja? I kave veze sa evolucijom ima sve to?
 
Učlanjen(a)
22.12.2010
Poruka
1.500
A sta hoces da kazes Jurice?
Da sam ja montirao onaj gore crtez?
Nisu li tvoje reci "da ne nasedam na takve fotomontaze"?
I sta je sad kad si video original slike?
 
VIP
Učlanjen(a)
14.07.2011
Poruka
19.107
Razlika je sto je ovo gore crtez, a ovo dole fotografije.

U svakom slucaju, licno nisam cuo tvrdnju evolucionista da je covek nastao od patke ili zirafe..
 
Natrag
Top