Ljudi budućnosti...

Član
Učlanjen(a)
03.07.2011
Poruka
15
Da li se nekada pitate kako će izgledati evoluirani ljudi u budućnosti?
Ako je odgovor da,molim vas da mi kažete kako ih zamišljate,zato što se ja mnogo palim na takve stvari!
Ja mislim da će ljudi izgubiti dlake po telu,šake će nam biti veće kao i stopala,lobanja će u početku biti mnogo veća u odnosu na telo,polako ćemo gubiti mišićnu masu,prsti će nam biti duži usled stalnog korišćenja računara,bićemo viši rastom i duže ćemo živeti.
 

PYC

Član
Učlanjen(a)
04.10.2009
Poruka
11.506
Da li se nekada pitate kako će izgledati evoluirani ljudi u budućnosti?
Ako je odgovor da,molim vas da mi kažete kako ih zamišljate,zato što se ja mnogo palim na takve stvari!
Ja mislim da će ljudi izgubiti dlake po telu,šake će nam biti veće kao i stopala,lobanja će u početku biti mnogo veća u odnosu na telo,polako ćemo gubiti mišićnu masu,prsti će nam biti duži usled stalnog korišćenja računara,bićemo viši rastom i duže ćemo živeti.

Da... upravo tako, a hemoroidi, kurje oči i triper će biti iskorijenjeni.
 
Član
Učlanjen(a)
15.05.2010
Poruka
773
zanimljiva tema,zavisi na koju si budućnost mislio(bližu 100-tinjak god)ili malo dalju 1000 god recimo.po meni neće se ništa promeniti u bliskoj budućnosti
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ulukiora bi na ovo pitanje mogao najbolje da odgovori...u stvari on sam predstavlja primer praomladine budućnosti.... što i nije tako loše :lol:
 
Natrag
Top