Ljubavnica sa dva lica

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.989
Ljubavnica sa dva lica




Muškarce tradicionalno bije glas da su neverni, a da žene ne pribegavaju švrljanju tek tako. Kad se već odvaže da prevare partnera, mnogo su bolje u prikrivanju tragova.


Tako barem tvrdi studija istraživača pri Univerzitetu Florida. Oni su se svojski potrudili te utvrdili da postoji čak 91 način da se ljubavna afera sakrije i isto toliko načina da se ona „provali“. Iako se lampica za uzbunu uglavnom pali kad primetite da je partner potpuno odsutan ili nezainteresovan, studija ukazuje da se mnogi preljubnici ponašaju u suprotnosti sa navedenim ponašanjem i preteranom pažnjom nadoknađuju prevaru.
Moguća avantura
Ako vaša ljubljena iznenada počinje da vas obasipa ljubavlju, češće je raspoložena za krevetske igrarije, ubi se pokušavajući da oživi romantiku među vama ili na sebe stavlja apsolutno svaki komad nakita koji ste joj kupili, vreme je da se počeškate po glavi i potom shvatite da je vrlo moguće da ona ima aferu. Ništa bolje nije ako se svakog dana u isto vreme vraća kući, pridržava se svakodnevne rutine, prestane da kupuje novu odeću i obuću i koristi istu šminku i ređe izlazi sa vama jer manjak sumnje koju želi da izazove kod vas zapravo je znak da vam je neverna.

Čudna neka pažnja
Ukoliko vam pak on posvećuje više pažnje no obično, obasipa komplimentima i nežnošću, potencira razgovore o tome šta osećate ili čak spominje potomstvo, trebalo bi ozbiljno da se zapitate da li u njegovom životu postoji neka druga. Evo još znakova koji nedvosmisleno upućuju na to da vas vara: iznenada započinje priču o vašoj zajedničkoj budućnosti, provodi više vremena sa vama nego ranije, a ne izlazi puno bez vas, naglašava da je prezadovoljan vašom vezom...

Znaci upozorenja
A evo i znaka upozorenja na koje oba pola treba da obrate pažnju da bi im se iskristalisalo u glavi da im partner „nabija rogove“. Izlazi solo, a nije strano ni da puno zakasni kada je dolazak kući u pitanju. Iznenada počinje da se interesuje za mnoge aktivnosti koje za sobom povlače često odsustvovanje od kuće. Fiksni telefon zvrnda u nevreme, a kad se javite, veza se prekida ili je osoba s druge strane žice „pogrešila broj“. SMS poruke stižu kao lude u zlo doba, a često se dešava da je nedostupan kad ga pozovete. Na poslu navodno izgara, ali ga zato nema u kancelariji kad ga potražite. Menja stil oblačenja, počinje da trenira, kupuje novi donji veš i miriše drugačije. Nije podjednako zainteresovan da radite stvari zajedno, a seks je sve ređi.


Glas javnosti
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
aj objasni mi jednu stvar kako da provalis curu jer poruke stizu a nema zabelezen br u imeniku kaze nezna ko je pogresio br verovatno kad oces da joj uzmes tel i da zoves da vidis ko je onda pocne da histerise kako joj neverujes
ima otvorene milion email adrese a ja znam samo za par
ja odem negde ali neplanirano se vratim dosta ranije i onda joj zvoni tel i ona nece da se javi jer joj "nepoznat br" onda kad joj ja otnem tel i zovem taj br on se nejavlja
radi u trecu i obicno se javlja stalno i onda naglo prekid navodno nece da mi smeta da bi ja mogo da spavam
kad vec poludim pa ocu da je bacim sa petog sprata onda mi kaze da sam lud i da treba da se lecim jer sam navodno ljubomorn bez razloga i da bezveze sumnjam i onda pocne da me ljubi i da mi place pomazi
 
Član
Učlanjen(a)
12.12.2009
Poruka
254
aj objasni mi jednu stvar kako da provalis curu jer poruke stizu a nema zabelezen br u imeniku kaze nezna ko je pogresio br verovatno kad oces da joj uzmes tel i da zoves da vidis ko je onda pocne da histerise kako joj neverujes
ima otvorene milion email adrese a ja znam samo za par
ja odem negde ali neplanirano se vratim dosta ranije i onda joj zvoni tel i ona nece da se javi jer joj "nepoznat br" onda kad joj ja nem tel i zovem taj br on se nejavlja
radi u trecu i obicno se javlja stalno i onda naglo prekid navodno nece da mi smeta da bi ja mogo da spavam
kad vec poludim pa ocu da je bacim sa petog sprata onda mi kaze da sam lud i da treba da se lecim jer sam navodno ljubomorn bez razloga i da bezveze sumnjam i onda pocne da me ljubi i da mi place pomazi
Ilija, ili Bogdane, evo ti ne drugarski, nego bratski savet; DOBRANO se preispitaj, šta imaš u toj osobi! Veruj, mi, 6milijardi živih duša, a više od 3mlrd su ženskog spola...
Šta misliš, koliko bi dobio na sudu za izbačaj sa petog? Tužioc- rekovalescent od šloga bi ti glat nakarikao, brat bratu, 15+ godinica, i to sa pola snage... Da te po Mitrovici/ Požarevcu/ Nišu/ Bačvanskoj, deflorišu da ne kažem ko, ogoreli ko kaubojski tiganji???
Ti joj OTMEŠ TELEFON???!!!??? Batice, ti sam sebe spuštaš barabar 600% niže od njenog nivoa...
Ne znam da li si informisan, ali prčanje po tuđim telefonima je EXTREMNO nekulturno (izvini na iskrenosti) i dodao bih patološki ljubomorno, nisko (=bedno). Ako se smatraš ljudskim bićem, seti se biologije iz osnovne škole, poseduješ izvestan organ, kod mene u kraju ga zovu KIČMA, pokaži malo svoju visinu! (=ispravi kičmu БРЕ!)
Šta ima da je provaljuješ, nek nađe nekog drugog da je p(r)ovaljuje, a ti faco, pokaži joj kako ti je mnogo lepše bez nje....
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Ilija, ili Bogdane, evo ti ne drugarski, nego bratski savet; DOBRANO se preispitaj, šta imaš u toj osobi! Veruj, mi, 6milijardi živih duša, a više od 3mlrd su ženskog spola...
Šta misliš, koliko bi dobio na sudu za izbačaj sa petog? Tužioc- rekovalescent od šloga bi ti glat nakarikao, brat bratu, 15+ godinica, i to sa pola snage... Da te po Mitrovici/ Požarevcu/ Nišu/ Bačvanskoj, deflorišu da ne kažem ko, ogoreli ko kaubojski tiganji???
Ti joj OTMEŠ TELEFON???!!!??? Batice, ti sam sebe spuštaš barabar 600% niže od njenog nivoa...
Ne znam da li si informisan, ali prčanje po tuđim telefonima je EXTREMNO nekulturno (izvini na iskrenosti) i dodao bih patološki ljubomorno, nisko (=bedno). Ako se smatraš ljudskim bićem, seti se biologije iz osnovne škole, poseduješ izvestan organ, kod mene u kraju ga zovu KIČMA, pokaži malo svoju visinu! (=ispravi kičmu БРЕ!)
Šta ima da je provaljuješ, nek nađe nekog drugog da je p(r)ovaljuje, a ti faco, pokaži joj kako ti je mnogo lepše bez nje....
E al' si ga sročio k'o dopisni član SANU! Svaka čast!
 
Član
Učlanjen(a)
15.12.2009
Poruka
68
Ilija, ili Bogdane, evo ti ne drugarski, nego bratski savet; DOBRANO se preispitaj, šta imaš u toj osobi! Veruj, mi, 6milijardi živih duša, a više od 3mlrd su ženskog spola...
Šta misliš, koliko bi dobio na sudu za izbačaj sa petog? Tužioc- rekovalescent od šloga bi ti glat nakarikao, brat bratu, 15+ godinica, i to sa pola snage... Da te po Mitrovici/ Požarevcu/ Nišu/ Bačvanskoj, deflorišu da ne kažem ko, ogoreli ko kaubojski tiganji???
Ti joj OTMEŠ TELEFON???!!!??? Batice, ti sam sebe spuštaš barabar 600% niže od njenog nivoa...
Ne znam da li si informisan, ali prčanje po tuđim telefonima je EXTREMNO nekulturno (izvini na iskrenosti) i dodao bih patološki ljubomorno, nisko (=bedno). Ako se smatraš ljudskim bićem, seti se biologije iz osnovne škole, poseduješ izvestan organ, kod mene u kraju ga zovu KIČMA, pokaži malo svoju visinu! (=ispravi kičmu БРЕ!)
Šta ima da je provaljuješ, nek nađe nekog drugog da je p(r)ovaljuje, a ti faco, pokaži joj kako ti je mnogo lepše bez nje....

pa to sam i uradio dao joj nogu ali zeleo sam da cujem necije misljenje pored svog tako da vidim da dosta vas razmislja kao ja bolje kurvi daj nogu nego da je u afektu roknem a inace sam ilija bogdan mi je rodjeni brat hvala na ovako izdusnom odgovoru
 
Natrag
Top