Ljubav ne poznaje... visinu!

Učlanjen(a)
07.02.2010
Poruka
14.864
Ljubav ne poznaje... visinu!






Kad izađu u grad, svi misle da Elizana vodi mlađeg brata ili sina. A u pitanju je njen dečko, niži čak 41 centimetar.„Deli ih" skoro pola metra? Pa šta, kad ljubav ne poznaje granice!


Elizana sa deckom 3.jpg



Elizana da Kruz Silva, najviša tinejdžerka na svetu, pronašla je dečka i ni na kraj pameti im nije da razmišljaju o visinskoj razlici među njima od čak 41 centimetar.

Sedamnaestogodišnja Brazilka iz Salinopolisa već je visoka 203 centimetra, što nije bila nikakva prepreka da se zaljubi u 22-godišnjeg Fransinalda da Silvu Karvalja, koji je visok 162 centimetra.

Inače, mlada Brazilka patila je od oblika gigantizma zbog tumora na hipofizi, koja reguliše rast, a koji su joj lekari tek nedavno otklonili.

„Privukao me njegov karakter, način na koji se ophodi prema ljudima, ali i prema meni. Jedini problem nam je to što kada izađemo i držimo se za ruke izgleda kao da mi je on mlađi brat ili sin. Ali, nisam ga ja izabrala, Bog je to učinio", objasnila je Elizana.


Elizana sa deckom 2.jpg



Elizana, koja sanja da postane manekenka, bila je previsoka i za školski autobus, a kada više nije mogla da podnese zadirkivanje drugova iz odeljenja napustila je školu.

„Teško mi je da živim u porodičnoj kući. Često udaram u tavanicu glavom", jada se mlada dvometrašica. „Volela bih da je kao ostale devojčice, jer znam da se oseća čudno i želi da bude kao drugi", dodaje njena majka.

Fransinaldo, inače radnik na građevini, kaže da ga prijatelji najčešće pitaju kako uspeva da je zagrli ili poljubi.

„Uvek postoji način. Ona je divna osoba. Visoka je, ali je veoma lepa. Meni ne smeta njena visina i uopšte me se ne tiče šta drugi misle", ističe Fransinaldo.



Izvor:
rts.rs
 
Natrag
Top