Ljubav na prvi pogled – mašta ili činjenica?

Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Malo mi je to nemoguce...jer kad volis spreman si ubiti za toga koga volis a bas da ubijem za nekog koga sam samo vidjela...:???:
Ne znam...sve je moguce...sta ti ga ja znam mlada sam ja:blum3:

Pa ne ide bas uvek tako ... Doslovno ... Ponekad moras pustiti osecanja da sama nadju svoj put ... Ako jako volis jako ce ti biti vraceno ako je osoba prava ... I zato kada sve to nestane ostaje samo bol ... Bol ... I nista vise ... Vreme ne leci ... Jedino sto dolazi je ... Zaborav ....
 
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Upravo tako. Zato sto je ta ljubav mnogo jaca od da kazem standardne ... Osecanja su mnogo dublja, poverenje je jace, otvorenost je veca ... Zato raskid takve veze pada veoma bolno i potrebno je mnogo vremena da sve rane zacele ... Cesto slucajeva nikad i ne zacele .... Kao kad je otisla ona ....
da tako je. :(
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Razumeces kad porastes :D

Pa moze ti se svidjati neko na prvi pogled ono bas svidjati,mozes se i zaljubiti ali ljubav je malo prejaka rijec za prvi pogled...:???:Cak i kad ti se svidja neko bas svidja ili se zaljubis na prvi pogled poslije par sati,dana,sedmica,moze da te razocara nekim postupkom,nekom izjavom i da sam sebi kazes omg sta sam ja vidjela/vidjeo na njemu/njoj....
 
Učlanjen(a)
05.01.2010
Poruka
658
Pa moze ti se svidjati neko na prvi pogled ono bas svidjati,mozes se i zaljubiti ali ljubav je malo prejaka rijec za prvi pogled...:???:Cak i kad ti se svidja neko bas svidja ili se zaljubis na prvi pogled poslije par sati,dana,sedmica,moze da te razocara nekim postupkom,nekom izjavom i da sam sebi kazes omg sta sam ja vidjela/vidjeo na njemu/njoj....
Ne znam,ja se u stvari nikad nisam ni zaljubio u zivotu samo sam se salio :D Ali slazem se sa tobom,moze samo da mi se svidi na prvi pogled,ljubav je prejaka rec definitivno...
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
15.07.2010
Poruka
1.146
Pa moze ti se svidjati neko na prvi pogled ono bas svidjati,mozes se i zaljubiti ali ljubav je malo prejaka rijec za prvi pogled...:???:Cak i kad ti se svidja neko bas svidja ili se zaljubis na prvi pogled poslije par sati,dana,sedmica,moze da te razocara nekim postupkom,nekom izjavom i da sam sebi kazes omg sta sam ja vidjela/vidjeo na njemu/njoj....
Jeste ima malo logike to sto kazes. bar ja to radim. kad volim volim i nedozvoljavam da tu osobu izgubim. cak i greske i povrede i razocarenja nemogu to da pokvare ako je ljubav jaka.
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
Jeste ima malo logike to sto kazes. bar ja to radim. kad volim volim i nedozvoljavam da tu osobu izgubim. cak i greske i povrede i razocarenja nemogu to da pokvare ako je ljubav jaka.

Pa to ti pricam kad volis sve prastas i zaboravis dok je kod zaljubljenosti jedna greska dovoljna nekad je i previse...
 
Natrag
Top