Liverpul pristao na prodaju Alonsa

Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
Liverpul pristao na prodaju Alonsa
4. avgust 2009

2r4k7zs.jpg


Engleski fudbalski klub Liverpul prihvatio je ponudu madridskog Reala za igrača sredine terena Ćabija Alonsa.


Španski fudbaler, koji je u Englesku otišao iz Real Sosijedada, potpisaće za Real ukoliko uspešno prođe lekarske preglede. Liverpul, koji je prošlu sezonu u engleskoj Premijer ligi završio na drugom mestu na tabeli, naveo je i da neće objaviti finansijske detalje transfera.


Salgado napustio Real

U isto vreme Real Madrid je objavio da je sporazumno raskinuo ugovor sa dugogodišnjim odbrambenim igračem, bivšim reprezentativcem Španije Mičelom Salgadom.

Salgado (33) je dres "kraljevskog kluba" nosio punih deset godina, a pošto je ugovor raskinut godinu pre isteka, on će dobiti kompenzaciju u iznosu od tri miliona evra.

Španski mediji navode da Salgado uoči starta sezone nije u kombinacijama za sastav tima pod vodjstvom novog trenera Reala Manuela Pelegrinija.

Izvor : b92
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
odlaze sada svi,gde ima vise para,tu su i najbolji igraci :D
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
ne za "SPORT" nego bruka smao sa "FUDBAL" ! u sport,spadaju....kosarka,vaterpolo,hokej,rukomet,odbojka....tako da znas,bro moj :)) volim te najvise na svetu <3 :)
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2009
Poruka
2.348
Nemoj pisati kada si pijan, jer onda jos vise mlatis -.- ;)
 
Član
Učlanjen(a)
21.06.2009
Poruka
142
lelelelelelele...kolko sam ja izbo hahahahahaaa,pa brate drmnuo sam 2pelinkovca na eks i 2 piva ona vruca kao pisaca :O i drmnu me u glavu -.-
 
Natrag
Top