Član
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
30
e ovako pretrazio sam dosta ovog foruma da nadjem moj odgovor ali nigdje nije izravan odgovor tipa uraditi to i to i tacka,nego sve za mozes ovako ali i ovako pa ovo je bolje pa ne znam sta ti hoces :) meni treba sledece : da me neko nauci kako da igricu od vise od 4.7GB prebacim na 2 ili vise diskova zavisnosti koliko igrica zauzima.tipa sad zelim da skinem batman arkham city koji zauzima 18GB...i zelio sam eto na 4 cd da je prebacim.ali ne tipa ono da mi govorite mozes win rar pa da posle sve to raspakujem i to nego kao npr kada kupite igricu a nadam se da je svako makar jednom kupio pirat igricu ili makar oteo drugu koji je kupio pa kad intalirate igricu on vam kaze za nastavak intalacije ubacite cd 2 pa tako i 3 i 4 pa onda crack se nalazi na cd 1 ili 4//sve u svemu kad mogu ovi sto ih prodaju to da rade zelio bih i ja da znam eto toliko :) ako neko zna neka mi pomogne :) i izvinjavam se ako nisam trebao postavljat ovu temu ako je vec negdje drugo ima li trazio sam.hvala unapred
 
Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
1
Najjednostavnije prema mom nekom skromnom iskustvu bilo bi preko Total Commandera to da uradis u kom mozes sam da odaberes velicinu fajla na osnovu koje ces i dobiti x fajlova jednostavnih za dalji rad[TABLE]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[TR]
[TD][/TD]
[TD][/TD]
[/TR]
[/TABLE]
cepanje fajla.jpg
 
Natrag
Top