Lista prijatelja

Član
Učlanjen(a)
09.08.2010
Poruka
2.132
Moja lista prijatelja je do skoro brojala 11 ljudi... od pre neki dan je taj broj spao na 10 ali za svakog od tih ljudi znam zasto je tu...

Iako ja nisam nikom poslao zahtev za prijateljstvo (generalno nisam navalentan i ostavljam ljudima izbor zele li ili ne zele da se druze sa mnom), nikad nikog ne bih prihvatio za prijatelja iz ciste kurtoazije i da nemam pozitivno misljenje o tim ljudima, sigurno ne bi bili na mojoj listi...

Sa vecinom sam imao komunikaciju na forumu, sa njih troje nikad javno nisam razmenio ni rec ali imamo vrlo zivu komunikaciju putem pp i msn-a ( sa njima uglavnom pricam o nekim zajednickim interesovanjima o kojima se ne moze diskutovati na forumu iako smo generalno skroz razliciti)...

Sa jednom od prijateljica sa liste sam ostvario prijateljstvo jednako prijateljstvima koja gajim u RL i taj odnos mi zaista neizmerno znaci... msm, nema toga sto njoj ne bih mogao da kazem, niti teme o kojoj ne bi mogli da pricamo...a, ono sto me posebno odusevljava je to sto nam za komunikaciju ne treba nesto puno reci... od samog starta se savrseno razumemo...

Sa jednim sam imao dobar odnos sve do skoro... onda je covek napravio opsti haos na forumu i nestao ali ga i dalje drzim na listi, jer sem sto sam ga par puta uhvatio u lazi, covek je prema meni uvek bio fer i korektan i vise puta mi je pruzio ruku kad mi je trebala pomoc, a ja takve stvari ne zaboravljam...

Svi ostali su mi na neki nacin dragi, cenim ih kao ljude i sto se mene tice, na raspolaganju sam im uvek, za bilo kakvu pomoc, ako sam u mogucnosti da pomognem...

A, isto tako sam im beskrajno zahvalan jer su mi zilion puta vratili osmeh na lice i uputili lepu rec kad mi je bila najpotrebnija...
Njima su to mozda bila sitnice ali meni su znacile mnogo vise nego sto to mogu recima da iskazem...
 
Član
Učlanjen(a)
25.04.2010
Poruka
286
Sto se mene tice ja na svojoj listi imam 5 prijatelja, dvoje licno poznajem. Jedna od tih koje licno poznajem me je uvela na ovaj forum, onoj drugoj sam ja preporucila. Postoje ovde dosta onih kojima bih rado poslala zahtev, ali s obzirom da sam prilicno nova na forumu ne zelim da budem napadna,nametljiva. Zahvaljujem se Nensy2, dona011, bebica'93 na poslatom zahtevu, znaci da im se dopalo nesto kod mene. Prihvatila sam vas zato sto ste i vi meni dopali a ne iz nekog drugog razloga. Covek je bogat onoliko koliko ima dece i koliko ima prijatelja! Ovde mozemo da se slozimo razmisljanjem, stavom i smislom za zabavu i da se na neki nacin opustimo uz razne diskusije. Druzenje u realnom svetu je drugacije, ali ne znaci da je i iskrenije zato sto se licno poznajemo. Zavist, ljubomora sve vise vlada pa su pravi prijatelji postali retkost. Srecan je onaj ko zna da ima na koga da se osloni !
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
E, danas sam proširila listu prijatelja. Sada ih imam osam, a nadam se da će i ostali upućeni zahtjevi biti prihvaćeni. Ipak moram malo više da pročitam od onoga što su forumaši pisali, da vidim da još proširim listu. Volim prijatelje.
 
Član
Učlanjen(a)
28.06.2010
Poruka
1.095
Trenutno imam 4 prijatelja. Međutim, ima jako zanimljivih forumaša (posebno onih koji ostavljaju postove na književnosti) ali im ne šaljem zahtjeve jer sve mislim da ću biti nametljiva ili još gore, dosadna.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Zato sam ja dušo poslala tebi. Žao mi je što ne mogu više vremena da provodim na forumu, a i poslije reinstalacije lap topa, izgubila sam sve biografije pisaca i svega što sam čitala, tako da sada slabo mogu da sve to radim ponovo.:(
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Trenutmo imam 26 prijatelja na listi. Polovinu sam birala a druga polovina je birala mene. Svi smo povezani na neki neobičan način jer smo pronašli neke međusobne sličnosti ili zajednička interesovanja, simpatije.
 
Član
Učlanjen(a)
03.02.2010
Poruka
5.515
Danas sam stekao jos jednog novog prijatelja,tako da ih sada imam ukupno devet.
 
Član
Učlanjen(a)
29.06.2010
Poruka
2.014
Ja ih sada imam 12 i drago mi je zbog toga. Vidim na pomolu još neke interesantne cure koje mi se kreću na podforumu fotografije. Imat ću ja dosta prijatelja, vidim to.:)
 
Natrag
Top