linux mint sarah-cinnamon.prevelike ikone

Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
momci ovo mi se još nije dešavalo.danas nabacih 18-tku cinnamon,pođoh sa "šminkanjem"i dešava mi se ovo;kad instaliram neku od tema koje je boki predlagao u jednom od svojih postova,nekako su prevelike,kad odaberem neku od defaultnih smanje se pa budu skoro pa nevidiljive.u čemu bi mogo biti problem?
 
UREDNIK
Učlanjen(a)
20.06.2012
Poruka
3.768
@pupil zar ti novi LM 18 "Cinnamon" nije dovoljno "našminkan", kad si morao isntaliravati dodatne teme? :D

Obriši sve teme što si instalirao, jer nisu sve teme za sva okruženja, pa počisti malo sistem sa "BleachBit", zatim restartuj komp i probaj ponovo, da odabereš default temu. :)
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
novo ne znači uvijek da je i bolje.do mene je,previdio sam staro dobro pravilo da ne treba žuriti sa skidanjem friško izašle distre,treba "malo da odleži".nabacio stari dobri 17.3 i sve šljaka.po prvi put mi se deslilo da Mint ne instalira driver za grafičku!18-tka još mlada,bolelešljiva...bez starca nema udarca
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
definitivno ovo je neki kvar"dublje u sistemu".pried samu reinstalaciju otkrio sam da mi po povratku u win 8.1 sat pokazuje 2 h manje.to mi se znalo desiti kad sam isprobavao neke backdoor distre npr.Robo Linux al nikad na Mintu."suma"18-tke je o.k,uvijek provjerim prije bacanja na usb.
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
58
Meni se vec dugo pri povratku u w7 iz chaletos 16.04 ili peppermint 7 vreme pomera za 2 h. samo sto se vrlo retko vracam u w7 pa mi ne smeta.
Sto se tice minta , nisam 17-icu uopste mogao da instaliram(krene sve normalno i pri kraju jednostavno pukne) dok sa mint 18
nisam imao problema. Mozda ima veze sa racunarom, moj je star 12 do 15 godina.
 
Član
Učlanjen(a)
13.11.2012
Poruka
264
ne bi trebalo da ima veze sa starošću računara.čudi me za 17-tku da nisi mogao instalirati.jesi li prije instalacije provjerio"sumu"?
 
Član
Učlanjen(a)
04.12.2012
Poruka
58
Ne nisam, ali sam probao instalirati i mate i xfce (kde je "pretezak'') - potuno isto se ponasaju. Sad koristim chaletOS , a mint samo probam.
 
Natrag
Top