Šta je novo?

Liga Evrope 2010/2011

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
europa_league.jpg


Parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope


Dana 16. jula 2010 izvučeni su parovi 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, a dobili smo zanimljive parove, pa pogledajte:

Odense BK (DEN) v NK Zrinjski (BIH)/SP Tre Penne (SMR)
Stabæk IF (NOR)/FC Dnepr Mogilev (BLR) v FC WIT Georgia (GEO)/FC Baník Ostrava (CZE)
Liverpool FC (ENG) v FK Rabotnicki (MKD)/FC Mika (ARM)
CS Marítimo (POR)/Sporting Fingal FC (IRL) v FC Honka Espoo (FIN)/Bangor City FC (WAL)
PFC Beroe Stara Zagora (BUL) v FK Sūduva (LTU)/SK Rapid Wien (AUT)
FC Timişoara (ROU) v Myllykosken Pallo-47 (FIN)/UE Sant Julià (AND)
PFC CSKA Sofia (BUL) v Cliftonville FC (NIR)/HNK Cibalia (CRO)
KR Reykjavík (ISL)/FC Karpaty Lviv (UKR) v FC Zestafoni (GEO)/Dukla Banská Bystrica (SVK)
Shamrock Rovers FC (IRL)/Bnei Yehuda Tel-Aviv FC (ISR) v Juventus (ITA)
IF Elfsborg (SWE)/FC Iskra-Stali (MDA) v FK Ventspils (LVA)/FK Teteks (MKD)
FC Nordsjælland (DEN) v Sporting Clube de Portugal (POR)
FC Videoton (HUN)/NK Maribor (SVN) v Hibernian FC (SCO)
FK Crvena Zvezda (SRB) v ŠK Slovan Bratislava (SVK)
FC International Turku (FIN) v KRC Genk (BEL)
Valletta FC (MLT)/KS Ruch Chorzów (POL) v FK Austria Wien (AUT)/NK Široki Brijeg (BIH)
FC Viktoria Plzeň (CZE) v Beşiktaş JK (TUR)/Vikingur (FRO)
KS Besa (ALB)/Olympiacos FC (GRE) v Maccabi Tel-Aviv FC (ISR)/FK Mogren (MNE)
KFK Šiauliai (LTU)/Wisla Kraków (POL) v Portadown FC (NIR)/FK Qarabağ (AZE)
SK Sturm Graz (AUT) v Gefle IF (SWE)/FC Dinamo Tbilisi (GEO)
Anorthosis Famagusta FC (CYP)/HNK Šibenik (CRO) v Cercle Brugge KSV (BEL)/FC TPS Turku (FIN)
FK Bakı (AZE)/FK Budućnost Podgorica (MNE) v Brøndby IF (DEN)/FC Vaduz
Molde FK (NOR)/FK Jelgava (LVA) v VfB Stuttgart (GER)
Maccabi Haifa FC (ISR) v FC Dinamo Minsk (BLR)/JK Sillamäe Kalev (EST)
FC Utrecht (NED)/KF Tirana (ALB) v FC Luzern (SUI)
FC Sibir Novosibirsk (RUS) v Apollon Limassol FC (CYP)
ND Gorica (SVN)/Randers FC (DEN) v FC Lausanne-Sport (SUI)/FK Borac Banja Luka (BIH)
FC Olimpia Bălţi (MDA)/FC Dinamo 1948 Bucureşti (ROU) v HNK Hajduk Split (CRO)
AZ Alkmaar (NED) v IFK Göteborg (SWE)
FC Differdange 03 (LUX)/FK Spartak Zlatibor Voda (SRB) v FC Dnipro Dnipropetrovsk (UKR)
FK Atyrau (KAZ)/Gyõri ETO FC (HUN) v Montpellier Hérault SC (FRA)
Aalesunds FK (NOR) v Motherwell FC (SCO)/Breidablik (ISL)
Kalmar FF (SWE)/FC Dacia Chişinău (MDA) v PFC Levski Sofia (BUL)/Dundalk FC (IRL)
Galatasaray AŞ (TUR) v OFK Beograd (SRB)/FC Torpedo Zhodino (BLR)
Jagiellonia Białystok (POL) v Aris Thessaloniki FC (GRE)
FK Tauras (LTU)/APOEL FC (CYP) v FK Jablonec 97 (CZE)

Utakmice se igraju 29. jula, revanš 5. avgusta
 
Član
Učlanjen(a)
24.06.2010
Poruka
28
исто питање као и за лш, да ли после овог трећег кола иду победници у шешире за групе, или има и 4 коло квалификација?
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
152
ima i 4. kolo kvalifikacija tacnije to je plejof za Ligu Evrope, stim sto se u tom kolu pridruzuju timovi koji ispadnu iz 3. kola kvalifikacija za Ligu Sampiona...

- Fudbaleri subotičkog Spartaka pobedili su Diferdanž iz Luksemburga sa 2:0 (1:0) i ukupnim rezultatom 5:3 plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Prvi gol u Novom Sadu postigao je najbolji igrač Spartaka Vojo Ubiparip u 24. minutu, a pobedu je potvrdio Adamović dva minuta pre kraja.
Spartak će u sledećoj rundi kvalifikacija igrati protiv ukrajinskog Dnjepra. Prvi meč 29. jula igra se u Novom Sadu, a revanš 5. avgusta u Dnjepropetrovsku.

- Fudbaleri OFK Beograda pobedili su Torpedo u beloruskom Borisovu 1:0 (0:0) i plasirali se u treće kolo kvalifikacija za Ligu Evrope.

Jedini gol na meču postigao je Ivan Kecojević u 67. minutu, pa su "romantičari" ukupnim rezultatom 3:2 prošli dalje.
U sledećem kolu tim sa Karaburme očekuje dvomeč sa jednim od najboljih klubova Turske, istanbulskim Galatasarajem. Ti mečevi igraju se 29. jula (Istanbul) i 5. avgusta (Beograd).

- Fudbaleri Crvene zvezde igraće u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sa Slovanom iz Bratislave.

Prvi meč na programu je 29. jula na stadionu Crvene zvezde, a revanš se igra petog avgusta.
 
Poslednja izmena:
Učlanjen(a)
08.02.2009
Poruka
5.538
Evo kako to izgleda:

26072u9.jpg


Znači ako neko od naših prođe u sledeću rundu, dolaze još po 2 tima iz najboljih liga (Engleska, Španija, Italija, Nemačka, Francuska, Rusija, Ukrajina, Holandija, Rumunija) i pobednici kupova sledećih država (Portugal, Turska, Grčka, Škotska, Belgija, Švajcarska) i + naravno 15 timova koji su ispali iz 3, kola kvalifikacija za Ligu Šampiona, gde može doći i Partizan u slučaju da ispadnu od HJK Helsinkija ;)

U svakom slučaju, mislim da ćemo teško imati predstavnika u grupama :(
 
__John__Wayne__
LEGEND
Učlanjen(a)
26.09.2009
Poruka
7.371
Pa to je jasno........Juventus Liverpool i ostali
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top