LG TV konverzija snimljenog programa u video fajl

Član
Učlanjen(a)
13.02.2010
Poruka
9
Probao sa idelashare ali ne prepoznaje ga.
Evo slike posle pustanja kroz TS doctor. Inace, fajl je na gornjoj adresi u nekom od prethodnih postova, postavljen na copy.com, i moze da se download-uje, i da se proba.
https://copy.com/JA2sHjUf8nQ7iLbU
 
Učlanjen(a)
20.09.2014
Poruka
1.861
Na zalost ovo sto ti pokusavas da uradis je vrlo tesko, u pravu si da je fajl enkriptovan i u pitanju je ekstremno jaka sifra. To je namerno uradjeno zbog sprecavanja piraterije, medjutim kad bi neko ovo uspeo da odradi, zadnje bi mu na pameti bilo da samo snima video sadrzaj, vec bi to upotrebio za produktivnije(zabranjene stvari) stvari...teoretski, ako extraktujes kljuc iz firmware-a, mogo bi uz pomoc nekog namenskog programa da otkljucas fajlove. Onaj program gore koji si spomenuo radi samo sa fajlovima koji nisu zakljucani. Na par foruma sam naso ideje da se neki ljudi hvale da su otkljucali ovo...kaze da su programi spakovani tako, da jedino program za vracanje obrisanih particija moze da ga dekoduje, ali cisto sumnjam da je ovo istina.
Ima jedan program ovde, al valjda se odnosi na slobodne kanale, nisam siguran, riper, za ektrakciju sa satelitske.
Kod:
[URL="http://www.skycopyplus.co.uk/download/Extract_0307.zip"]+Extract.exe[/URL]
Sve u svemu, morace to da snimas preko kompa, ako moze.
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.132
Probao sam jučer na Total TV resiveru, ista stvar. Sve moguće i nemoguće načine . Najuspješnije je recovery sa kojim sam izvukao mpeg file. Međutim ni njega nisam mogao otvoriti. :(
 
Učlanjen(a)
03.03.2010
Poruka
2.132
Postoji za sky programe exPVR ali se plaća. Može se free pogledati 200 mb. Meni neće Total, možda uspije vama za lg
probajte pa javite.
Kod:
www.ph-mb.com/products/expvr/device-list
Kod:
Other

This application should work with other XTV-Based PVRs with similar firmware. The best way to find out is to try the free version. There is no risk in trying this application as it makes no modifications to the source disk
Sretno!
 
Natrag
Top