Lg Cookie I Phone Tema

Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
I Phone Tema V3 za LG Cookie Kp 500
iPhonve v3 [Engleski]

Ova tema je na engleskom ..
Link for DMF :Download
Link for Flash contents :Download
Kako instalirati? ..Veoma lako samo zamjeni dmf folder iz arhive sa svojim dmf folderom iz telefona (cust) i kopiraj fajlove iz FLASH CONTENTS u memoriju telefona, u Flash Contents Folder
Ova tema nece pokvariti vas telefon ..Testirano 100% Porbajte je, jer je predivna tema...



Tu je i video ove teme



Dodane su i neke nove flash igre ...sa senozorom pokreta i bez njega ..


pozafukkl.png



preuzeto sa sarada.tk na kom je i tutorial za instalaciju tema...

P.S LICNO SAM SE UVERIO DA OVO RADI, INSTALIRAO SAM NA SVOJ COOKIE, NE MOZETE POKVARITI TELEFON 100% SEM AKO STE BAKZUS PA U TOKU RADA UDARI GROM :p
 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
25.09.2010
Poruka
88
e imam ja ovaj telefon i jednom sam probao a nisam uspio, ima li bez ovog softvera neku motion sensor igricu za njega?
 
Član
Učlanjen(a)
08.04.2010
Poruka
21
e imam ja ovaj telefon i jednom sam probao a nisam uspio, ima li bez ovog softvera neku motion sensor igricu za njega?

nazalost ne jer ovaj softver sadrzi flash player pomoguc koga se koriste motion sensor igre i aplikacije...Potrudicu se da u toku ove sedmice napisem detaljno uputstvo za instalaciju, nije mnogo tesko i ne moze se pogresiti ;) Tu je jos i android tema ali po meni IPhone je bolja...

Ja trenutno imam oko 20 i nesto motion sensor aplikacija i igara medju kojima su i neke IPhone
kao IZippo,ISnort,IBeer,IXray.....





 
Poslednja izmena od urednika:
Učlanjen(a)
26.07.2012
Poruka
1
moze li mi neko detaljno da objasni kako da ovu temu primjenim na svoj kp 500
 
Natrag
Top