lexmark z 735

Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
Imam stampac lexmark z735 i kupio sam nov ketridz za njega i pojavljuje mi poruku PRINT CATRIDGE MISSING i ne mogu da stampam, a ketridz je nov. Jel treba mozda da se resetuje stampac ili nesto da se uradi? jel neko moze da pomogne da resim ovaj problem?

Unapred zahvaln
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
Imam stampac lexmark z735 i kupio sam nov ketridz za njega i pojavljuje mi poruku PRINT CATRIDGE MISSING i ne mogu da stampam, a ketridz je nov. Jel treba mozda da se resetuje stampac ili nesto da se uradi? jel neko moze da pomogne da resim ovaj problem?

Unapred zahvaln

Kada si pvi put ispraznio njegov ketridz da li si nosio stampac na resetovanje
i da ti napune ketrdz?
 
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
nisam nosio stampac nigde, samo sam odneo ketridz, napunili su i to je to. ali sad sam kupio nov ketridz original za njega i ne znam zasto nece da ga prepozna. i kako da resetujem stampac?
 
Član
Učlanjen(a)
18.06.2012
Poruka
1.272
nisam nosio stampac nigde, samo sam odneo ketridz, napunili su i to je to. ali sad sam kupio nov ketridz original za njega i ne znam zasto nece da ga prepozna. i kako da resetujem stampac?

onda bi trebalo da ga nosis u servis da ga resetuju!Zato ti i ne prepoznaje ketridz!
Ako mislis sam to da uradis pogledaj na ju tjubu ako ima mada neverujem da ces uspeti probao sam to na
jednom hp stampacu pa nije uspelo!Znaci jedino sevis!
A sta ti je sa starim ketridzem?
Ovo ti je za hp stampac mada princip bi trebao da bude isti pa pogledaj!


 
Poslednja izmena od urednika:
Član
Učlanjen(a)
01.05.2010
Poruka
101
stari ketidz sam punio 4 puta i kad sam napunio po peti put stampac nije hteo uopste da ga prepozna, pa sam kupio ovaj nov isti ko taj stari sto je bio.
 
Član
Učlanjen(a)
22.12.2012
Poruka
235
Posto je katridz nov trebao bi da radi, prodji kroz sledecu proceduru pazljivo, i vidi sta ne valja.
Kod:
[URL="http://www.cartridge-support.com/Solutions/Lexmark18c18yNonRecognitionColor.php"]Missing or Damaged Cartridge[/URL]
 
Poslednja izmena od urednika:
Natrag
Top