Letnje pijanke

Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Znači počinjemo :)

I ja isto... mora neko na kraju da bude glas razuma da ne bi došlo do nekih problema yes3
 
Član
Učlanjen(a)
25.10.2009
Poruka
3.279
Kako piti a napiti se?
Kako piti a nenapiti se?
Nikada nisam pio sa ciljem, ponajmanje da se napijem, da mi bude ovako ili onako... Pijem sa razlogom (slavlja), iz raspoloženja (dobrog ili lošeg) ili se jednostavno desi (idemo na "jedno")... Znam samo da treba biti frajer, da "nosiš" ono što popiješ (koliko-toliko kulturno i normalno ponašanje, da stojiš iza svojih reči izgovorenih u tom stanju) i biti frajer i ujutro, pa izdržati sve "prateće pojave" sinoćneg alkoholisanja...
To su dečije fore, zalogaji, masno pre pijanke, zejtin i ostalo... Čemu to? Jel' veći frajer onaj koji više popije? Veći je onaj koji to sve izdrži na nogama, ne pravi gluposti i još se lepo provede... ;)
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
To prepustam mladima......ja pijuckam uvek ...za raspolozenje...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Nego čovek je pitao šta sutra... pa treba prvo sačekati da priroda odradi svoj deo posla... neki brufen možda ne bio loš popodne ako glava ne prestane :dntknw:

Ko je pitao šta sutra...ja nisam :D


Nikada nisam pio sa ciljem, ponajmanje da se napijem, da mi bude ovako ili onako... Pijem sa razlogom (slavlja), iz raspoloženja (dobrog ili lošeg) ili se jednostavno desi (idemo na "jedno")... Znam samo da treba biti frajer, da "nosiš" ono što popiješ (koliko-toliko kulturno i normalno ponašanje, da stojiš iza svojih reči izgovorenih u tom stanju) i biti frajer i ujutro, pa izdržati sve "prateće pojave" sinoćneg alkoholisanja...
To su dečije fore, zalogaji, masno pre pijanke, zejtin i ostalo... Čemu to? Jel' veći frajer onaj koji više popije? Veći je onaj koji to sve izdrži na nogama, ne pravi gluposti i još se lepo provede... ;)

Taj sam ! xD
Ne,ozbiljno nikad ne pijem da bih ispao frajer...niti volim muškarce,niti sam seljačina...
Pijem da ispratim krug :D
Ne pravim njasra,a i ne pričam mnogo...samo se veselim :dance2:

Što se tiče pratećih pojava to sam samo jednom...ali baš sam se uroljao kao stoka...jedva sam ulicu prešao iz auta do kuće...ma naopako...
Jesam i sinoć malo...ali nazor,da me ne smara dok spavam...jutros nisam našao to što sam :bad:
A što se tiče zejtina nemam pojma ...
Sinoć sam jeo kiflice ,ali brzo sam ih batalio....tad se pivo već pretvorilo u vodu...onda je bilo...majstore samo toči i ne pitaj ništa...
Smejali smo se kao ludi,dobra zika...ne znam zašto svi iz društva kada se napijemo volimo dobar DnB...a ovako ga niko ne sluša...

Sve u svemu,sreća je bila što nije bio vrelo veče kao sva ostala...Mogla je i kišica mala da padne i bilo bi taman...
Eto prava letnja pijanka.
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
pa to je ružno , ja ih slušam kad želim da povratim, nešto kao prst u usta...
 
Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Ja kad sam janpi, radi me ono sto nikad u zivotu ne slusam, kao recimo Turbo Folk - ziv se napevam i za divno cudo sve textove znam ...

HAhahahaah imam ortaka koji sluša Motorhead i slične stvari...
Na kojem god punoletstvu smo bili on je napamet znao duplo više narodnjaka od mene ,a imao sam ih do pre neki dan 4GB...onda je folder zauvek ostao zaglavljen u mrežnom kablu :(
 
Natrag
Top