Letnje pijanke

Član
Učlanjen(a)
12.04.2009
Poruka
1.545
Kako sam se sinoć olešio mislim da sam ubio svoju pantljičaru...
Posle ne znam ni ja koje čaše pivo se pretvorilo u vodu pa sam samo dolivao...a boga mi i polivao...
Kako piti a napiti se?
Kako piti a nenapiti se?

Ona teorija gutalj-zalogaj je propala jer su me smorile kiflice i onda sam počeo da mazim dvolitru :fool:
Sada mi ne prija naglo ustajanje iz stolice...ali najbitnije da sam uspeo da doručkujem...Sinoc je bilo avantura doći kući peške :D
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Kako piti a nenapiti se?[/B]

Ima bato jedna fora ali ne znam kolko ce to tebi da pomogne. Nakrkas se onako zestoko jedno 2 sata pre nego sto krenes na pijanku a kad krenes pokusas jednu supenu kasiku zejtina i onda mozes da pijes kolko te volja ...

Ali, ima i ono drugo, nemoj da pijes ako nisi igrac. Onog trenutka kad osetis da bi naredno moglo da ti bude visak, tu stani i iscepaj kiselu vodu. Povratices obavezno, ali bar se neces napiti
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Nego čovek je pitao šta sutra... pa treba prvo sačekati da priroda odradi svoj deo posla... neki brufen možda ne bio loš popodne ako glava ne prestane :dntknw:
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
Nego čovek je pitao šta sutra... pa treba prvo sačekati da priroda odradi svoj deo posla... neki brufen možda ne bio loš popodne ako glava ne prestane :dntknw:

Ma kakav brufen na toliki alkohol ... Treba da prodje oko 20 sati da sve to ispari iz organizma ... Zadnji tragovi su u urinu ... Sto vise tecnosti da se sve to izbaci i krevet, blaga ishrana da mu ne bi pripalo lose i ranije u krevet uvece ... Nema izlazaka, nema tv-a, nema muzike i kompa, samo lezanje odmaranje - iskljuci se od svega u toku dana i od sutra pamet u glavu .... To je otprilike ceo proces lecenja ...
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
Ma kakav brufen na toliki alkohol ... Treba da prodje oko 20 sati da sve to ispari iz organizma ... Zadnji tragovi su u urinu ... Sto vise tecnosti da se sve to izbaci i krevet, blaga ishrana da mu ne bi pripalo lose i ranije u krevet uvece ... Nema izlazaka, nema tv-a, nema muzike i kompa, samo lezanje odmaranje - iskljuci se od svega u toku dana i od sutra pamet u glavu .... To je otprilike ceo proces lecenja ...

I brate pa gde je tu rock n' roll :dntknw:
Još fali i supicu malo da pije... malo kretanja ne bi škodilo samo malo ranije večeras da se legne, ništa više yes3
 
Učlanjen(a)
17.07.2010
Poruka
508
uvek budem dežurni kad se posle pijanke počinje sa glupostima, a popijem isto a i više od svih, tako da, nema sumnje, dobro podnosim alkohol.
 
Natrag
Top