Letim u svemir....Pozdrav!

Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Ma, ne, ne, ne idem ja nigde...to je samo naziv teme....yes3
Nema novih tema u ''Slobodnim'', pa da otvorim jednu....

Dakle, verovatno ste čuli za kompaniju ''Virdžin galaktik'' i za čuveni svemisrki brod, ''Virdžin Galaktika''...
Naš sugrađanin Nebojša Jovanović, je već uplatio kartu za let u svemir i to ni manje ni više, nego 200.000 dolara...Ali ne leži vraže...I vi ste skupili isti iznos i uplatili kartu za let.. i zbog vas svemirski brod poleće upravo sada...

Polećete, ali ste se u momentu nečeg setili.....

Znači, idete na put u nepoznato i svašta vam pada na pamet....
Na vama je, šta vas je to uznemirilo baš u tom trenutku ili ste zaboravili nekog da pozdravite, ili ste zaboravili nešto da uradite, ili da ostavite nekom poruku...Nebitno...

Očekuju se dovitljivi i originalni odgovori....;)
 
Član
Učlanjen(a)
03.01.2011
Poruka
1.820
[h=2]Letim u svemir....Pozdrav![/h]


Kad sletiš, slikaj male zelene pa da otvorimo galeriju kad se vratiš. Ima da idu k'o alva :D


Tema; Ostali ne bi ni znali da sam otišao. Toliko me viđaju :lol:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Kad sletiš, slikaj male zelene pa da otvorimo galeriju kad se vratiš. Ima da idu k'o alva :D
Ma vidi se čovek misli na budućnost...A ono jeste, ''miriše na dobru zaradu''....:???:

Al' ne vredi....
Taman sam se spremila...Napunila ranac sa: sarmom, čvarcima, kajmakom,pršutom...itd...Ipak, svemir je to, ne treba ići nespreman...
Vrata se otvaraju...Ja iz Srbije, normalno poslednja u redu, jer svi putnici EU imaju prednost i taman propustih jednog Bugara, kad' ono se setih....

A moja pegla ???:what:Zaboravila sam da isključim peglu....:what:

:D:D:D





p.s. Kad bi preneli okolini da sam stvarno otišla ''turistički'' u svemir, svi bi prokomentarisali...''Tačno smo znali''...:lol: Sve sam rekla....
 
TMF
Član
Učlanjen(a)
09.07.2011
Poruka
1.433
Ja bih ukućanima saopštio tu vest veče pred polazak: ''A da, ima još nešto. Sad sam se setio. Sutra idem u svemir. Ja! Ma, ne treba ništa.''
 
Član
Učlanjen(a)
02.07.2009
Poruka
2.908
Dum, ja imam nekih "spejs išjuza" pa se ne bih upuštao u takvu avanturu, tako da ću malo okrenuti postavku. Recimo, kad ti svima rastrubiš da ideš u svemir i da ti kuća ostaje prazna, ja ću doći da ti opljačkam zlato, ali ću primetiti uključenu peglu i spasti te havarije. Tako da, tehnički, neću ukrasti tvoje zlato, već će to biti kompenzacija za to što sam ti spasao kuću. yes3 stink.
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Tito, umeš ti i bolje...Poznavajući tebe i tvoj smisao za humor...., znam da umeš baš da nasmeješ čoveka...yes3...

Ne vredi, pored pegle koju sam zaboravila da isključim, setih se da sam zaboravila komšiji Milovanu da kažem da mi uredno ''hrani hrčka''....I kako sad otićii...kad ''hrčku'' visi život ''o koncu''....:lol:
 
Član
Učlanjen(a)
03.12.2009
Poruka
5.036
Stoooj Virdžine!!!warning
Zaboravih da kažem Dobro jutro!:blum3::girjhjklpital:
 
Dum
Član
Učlanjen(a)
24.02.2010
Poruka
2.775
Stoooj Virdžine!!!warning
Zaboravih da kažem Dobro jutro!:blum3::girjhjklpital:
:lol: :lol: :lol:

Uh, to bi me podsetilo odmah da kažem....''Ne kreći Virdžine, moram da vidim šta je Mars noćas ostavila na temi ''Dobro jutro''...:lol:
I eto, ti bi bila kriva, što ne odoh u svemir...:lol:
 
Natrag
Top