Lažni Kinez i beli mag hoće da uđu u srpskog „Velikog brata“

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
BEOGRAD - Velika audicija za novu sezonu „Velikog brata“ održana je juče u Beogradu, a privukla je studente, zanatlije, manekene, bele magove i brojne egzibicioniste. Više od hiljadu ljudi okupilo se u jutarnjim satima i formiralo dva velika reda ispred “Ekspo centra”. Bez obzira što je sneg vejao, svi su se dobro zabavljali. Ono što je sigurno, jeste da je pred njima dugačak put do ulaska u kuću „Velikog brata“, a neki od kandidata još juče su bili spremni da urade sve kako bi postali poznati.
110093_007-kasting-veliki-brat_f.jpg
Prvi krugu audicije održan je u beogradskom „Ekspo centru“

Reka ljudi slivala se u veliku halu “Ekspo centra”, gde su svi dobili broj, a zatim još duže čekali da budu prozvani.

Devojka koja je nestrpljivo čekala da obezbeđenje prozove njen broj kaže da je spremna da pruži neočekivano.
- Zovem se Andrea iz Beograda sam i imam 21 godinu. Prijavila sam se, nemam pojma, jer nemam ništa u životu pametnije da radim. Radim kao kol-operater i to je to. Ako me prime, videće da imam neke svoje bubice, da umem da poludim, mogu i da iskuliram kad treba, ali u suštini mislim da mogu da napravim odličnu atmosferu - rekla nam je Andrea kroz osmeh, ujedno vežbajući šta će malo kasnije reći pred kamerama.



A tu je i dečko koji tvrdi da je ovde najpopularniji.
- Ja sam Miroslav, bavim se kuvarstvom i poznat sam kao momak koga zovu Kinez. Ja sam poznata beogradska faca, imam i grupu na „Fejsbuku“ koja je sakupila za kratko vreme 40.000 fanova i za mene su svi čuli. Došao sam da osvojim ljubav naroda, ulazim zbog para ako pobedim, ali više zbog druženja i toga da svi vide kako ću da se ponašam. Pozivan sam i do sada u neke emisije, ali nisam hteo da se eksponiram - poručuje Kinez i odlazi da se promuva kroz gužvu.
Pre odlaska u kabinu, gde će da se nasamo predstavi Velikom bratu, atraktivna devojka sa iskustvom kada je scenski nastup u pitanju došla je da svojim izgledom nađe svoje mesto u rialitiju.
110094_032-kasting-veliki-brat-jelena-mihic_f.jpg
Kasting je trajao više od pet sati


- Ja sam Jelena, imam 24 godine, inače sam apsolvent na Filološkom fakultetu, studiram španski i engleski. Bavim se pevanjem u grupi “Julija i Julija”, učestvovala sam na “Beoviziji” i u Budvi, a karijera mi stagnira zbog fakulteta, pa se nadam da ću sada steći pažnju javnosti. Pametna sam, vesela i komunikativna i jedva čekam da se pojavim u javnosti, ali ne bih se ni bunila da uzmem neke pare - kaže Jelena.

Svi kandidati u manjim grupicama odlaze kroz zajednička vrata u “Holidej in”, gde na spratu ulaze u jednu mračnu sobu i ispovedaju se samo pred kamerama. To je mesto gde više nije iznenađenje ako devojka pokaže grudi i pita: “Je li dovoljno?” ili gde stariji čovek za dva minuta ostane samo u gaćama. Mi smo zatekli jednu stariju gospođu kako upravo izlazi iz mračne prostorije.

- Ja sam se prijavila za “Velikog brata” jer sam beli mag, a niko iz moje branše se nije okušao u nečemu takvom i mislim da bi to bilo interesantno. Ja sam 36 godina u tom poslu, a ovde unutra sam se predstavila da sam Vesna Joksimović i objasnila zašto bi bilo interesantno da baš mene izaberu. Naravno, zbog toga što sam beli mag. O meni je već i snimljena emisija - ističe ova žena.



Izvor: Blic
 
Natrag
Top