Laptop ne "vidi" misa

Član
Učlanjen(a)
24.12.2009
Poruka
29
Imam laptop ASUS K50IJ. Kupio sam misa Genius Micro Traveler i kada ga stavim u USB port ne desava se nista, laptop ga ne vidi kao New Hardwer. Touchpad radi normalno sve vreme. Napominjem da imam 4 USB porta i u svima radi flash, skener i ostali eksterni uredjaji. Probao sam sa restartovanjem, nista. Sta moze da pravi problem (pod uslovom da je mis ispravan, a mislim da jeste, jer zasija pri ukljucivanju i iskljucivanju iz porta)?
Inace, OS je WIN 7.
 
Član
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
1.407
Skini drajvere.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Izvini, post na brzinu. Prije instalacije priključi sve što ti treba, instaliraj win7 i trebalo bi sve biti u redu.
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
10.11.2009
Poruka
1.654
Skini drajvere.

Dodato posle 4 minuta:
--------------------------------------------------------------------------

Izvini, post na brzinu. Prije instalacije priključi sve što ti treba, instaliraj win7 i trebalo bi sve biti u redu.


da, ali to znaci da mora uraditi reinstalaciju, a ja mislim da se to ne isplati zbog misa. radije probaj taj mis na nekom drugom kompu pa vidi da li radi, ako radi, onda pogledaj da ti ne fale neki drajveri, mozes to uraditi sa driver robot programom. nazalost ne mogu ga pronaci na forumu ali znam da ima, boki71 ga je postao pa se obrati njemu
 
Natrag
Top