Lak način da ostavite pušenje - Alen Kar

Član
Učlanjen(a)
15.02.2010
Poruka
29
DA li je neko vec procitao ovu knjigu?
Znam nekoliko ljudi koji su procitali ovu knjigu i kako kazu ,ostavili su pusenje!
Poznajete li vi nekog ko je takodje uspeo na ovaj nacin?
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Ako hoces da batalis pusenje, izaberi prolece kao idealno doba godine za to. Imas jagoda i tresanja u izobilju, ubacis malo kikirikija i bombona nekih mesec, dva dana i ima da zaboravis na cigarete. Naravno, uz cigarete izbaci i kafu i alkohol jer jedno bez drugog ne ide. Fizicki se postepeno aktiviraj i nemoj da sedis u kuci jer sto vise budes sedeo u kuci i imao vise vremena za razmisljanje, sve vise ces padati u iskusenje da zapalis. Nije to neka nauka, kazes sebi jednostavno necu da pusim i ostanes dosledan do kraja.
 
LEGEND
Učlanjen(a)
14.12.2009
Poruka
29.042
DA li je neko vec procitao ovu knjigu?
Znam nekoliko ljudi koji su procitali ovu knjigu i kako kazu ,ostavili su pusenje!
Poznajete li vi nekog ko je takodje uspeo na ovaj nacin?

Verujem da svi imaju razlicita iskustva,mnogi tu knjigu toliko hvale pa sam jednom i pocela da je citam.Nisam je procitala a ono sto jesam mi je toliko besmisleno,kao da se par recenica vrti i prozima kroz knjigu ili ja nisam shvatila sustinu,mozda sam je trebala procitati do kraja...Ne poznajem nikoga ko je na taj nacin prestao sto ne znaci da treba da se oslanjas na tudja iskustva,probaj,procitaj,individualno je...Ipak sam sklona da verujem da je sve stvar veoma jake volje i doslednosti kad jednom odlucis da prekines,za koji god nacin da se odlucis.Znam,sve je to lako reci,i ja sam pusac i vise pokusaja su se zavrsila bez uspeha,samo sam povecavala "dozu".U svakom slucaju,sa srecom ;)
 
Natrag
Top