Kursevi stranih jezika tokom leta upola jeftiniji u "Berlitzu"

Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Kursevi stranih jezika tokom leta upola jeftiniji u "Berlitzu"




Izvor: Blic M.Medić | 03. 06. 2011. - 21:31h

BEOGRAD - Nakon uspešno organizovanih druženja tokom “Dana otvorenih vrata” u Novom Beogradu i na Banovom brdu, “Berlitz” škola stranih jezika organizovala je danas i treće druženje u svom centru na Slaviji (Avalska 9), sa namerom da potencijalne klijente upozna sa svojom letnjom ponudom stranih jezika.

147862_berlitz-sa-jednog-od-druzenja_f.jpg
Dani otvorenih vrata u "Berlitzu" su već tradicionalni

Posetioci su, kao i prethodna dva puta, dobili poklon vaučere od 50 odsto popusta na Letnje intenzivne kurseve engleskog, nemačkog, španskog, italijanskog i francuskog jezika. Novina ovog druženja jeste što su roditelji mogli da povedu svoju decu i iskoriste priliku da dobiju 20 odsto popusta za neki od dečjih kurseva tokom cele godine.

- Posetioci su mogli da testiraju nivo poznavanja engleskog i španskog jezika i prisustvuju primeni čuvene “Berlitz” metode učesćem na specijalnim demo časovima. Ovom prilikom demo časovi za odrasle bili su organizovani za španski i engleski jezik, a za decu samo za engleski jezik - rekla je Jelena Šijan, PR menadžerka škole. Za sada nemaju u planu održavanje novih druženja.

- Do sada smo dva puta organizovali "Dan otvorenih vrata" u našim centrima u Novom Beogradu i Banovom brdu, i danas na Slaviji, sa ciljem da posetioce upoznamo sa našom ponudom letnjih intenzivnih kurseva i da svi zainteresovani iskoriste priliku da dobiju popust vaučer koji mogu da iskoriste tokom leta. U ponudi su im četiri termina i to 13. jun, 11. jul, 8. avgust i 5. septembar - kaže Jelena Šijan.
 
Član
Učlanjen(a)
30.05.2011
Poruka
226
Joooj super, bas sam se pre par dana raspitivao za kurseve.. A primetio sam da se ne pominje Grcki, ne drze casove Grckog? Mene Grcki jezik zanima.. Unapred hvala.
 
Always a lady
MODERATOR
Učlanjen(a)
25.08.2009
Poruka
38.979
Joooj super, bas sam se pre par dana raspitivao za kurseve.. A primetio sam da se ne pominje Grcki, ne drze casove Grckog? Mene Grcki jezik zanima.. Unapred hvala.

Koliko sam videla na sajtu, u ponudi su: Engleski, Nemački, Italijanski, Francuski, Grčki, Ruski i Španski. :)
 
Natrag
Top