Šta je novo?
SerbianForum

This is a sample guest message. Register a free account today to become a member! Once signed in, you'll be able to participate on this site by adding your own topics and posts, as well as connect with other members through your own private inbox!

• Hvala svima na 1 900 000+ postova & 500 000+ tema!

Kupovina polovnog automobila

• Začetnik teme s.domuz
  • Datum pokretanja
S

s.domuz

Pozdrav.
Kupio bih auto negdje max. do 3000€. Znam da je skroman budzet ali sta je tu je. Htio bih pouzdano auto, sa nekom normalnom cijenom odrzavanja i skromnom potrosnjom. Zanimaju me samo 2000+ godista. Ja sam razmisljao o opel corsi 2003-2004 i ford focusu... Zanimaju me svi vasi savjeti u vezi ova dva auta kao i bilo kojih drugih baravno. Svaki savjet i preporuka je dobro dosla.
Srdacan pozdrav

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

ironaca

ironaca

Moderator
Ja posedujem Ford fiestu 1.4tdci 2008 po meni je ok auto malo trosi i nije skup za odrzavanje a sto se tice cene proveri na oglasima za automobile.

S

s.domuz

Ok. Hvala puno na odgovoru

Послато са GT-I9301I уз помоћ Тапатока

Malo glup

Malo glup

Odavno je okacena tema, al ako se jos nisi upustio u kupovinu, pitanje je kakav auto volis. Postoje skromni u svim varijantama i velicinama, samo treba biti pazljiv da se uzme odrzavan auto.
Misljenja sam da za te pare prvenstveno trebas merkati auta tipa Toyota Corolla Verso ukoliko zelis prostran a relativno male potrosnje i pouzdan auto, Honda Jazz ukoliko zelis veoma malu potrosnju, pouzdan auto i relativno prostran za grad spretan, Ford Fiestu ukoliko zelis okretan sa Zetec motorom i relativno stedan, ali slabo prostran, Honda Civic ukoliko hoces izuzetnu pouzdanost sa malom potrosnjom i malo manjim gepekom...Sve to moze za te novce i to znatno mladje od 2000. Da se fino navozas, sa lepom opremom. Fiesticama je limarija obicno problem na rubovima i sajtnama, al zato su zvrkovi. Neko voli dizel neko benzin, neko mozda i gas. Vodim se onom : Na gas se greje, na dizel se ore, a na benzin vozi sa uzitkom. Prema tome benzinske varijante i dodatno sto mozes naci neke od ovih auta sa lancom pa ne moras dugo ulagati u veliki servis.

Bora1961

Bora1961

Kupis ono sto ti se svidi. Svako hvali svoga konja, tako da ce ti saveti odmoci.
Za te pare tesko ces naci da valja, pre svega zbog niske cene, a samim tim se postavlja pitanje koliko je realno presao/izraubovan.