Kupovina navigacije za automobil

Član
Učlanjen(a)
17.12.2009
Poruka
1
da li cesto koristite garmin ja ga cesto koristim veoma je los gubi signal u toku voznje zatim cesto se gubi i veoma je nestabilan.vec godinu dana ga koristim svaki dan ,cesto po petnaestak minuta kalkulise i nezna gde je.pre ovog sam imao medion bio je izuzetan medjutim pao mi je sa nosaca i ekran je stradao ,sa boljim prikazom na ekranu u svakom momentu sve podatke imas na ekranu bez ikakvog ulazenja u ekran a sto je naj bitnije na dovoljnoj udaljenosti najavljuje operaciju koju trebas da uradis to je veoma bitno ako si u velikom gradu pa su po cetri ili pet traka dok kod garmina nekad i prodjem raskrsnicu a on mi naknadno kaze da skrenem a onda pocne da preracunava i nikad kraja.
 
Član
Učlanjen(a)
21.03.2010
Poruka
61
A zasto bi neko obijao auto zbog navigacije :dntknw: kada ih imas i po 100 eura, a da moja preporuka ti je garmin, zasto, zato sto imas pokrivenost citave bivse Jugoslavije, ne bas 100% ali ono sto ti treba imas, gradovi, glavni i sporedni putevi pa cak postoje i sela...yes3 i jos jedan savjet ne dozvolik bas da te navigacija navodi, neznaci kao imas navigaciju da se mozes prepustit njoj... pogotovo zato sto te moze odvest u direktni sudar recimo meni sa desava da mi cesto pokaze da se ukljucim na izlaznu traku a ne kako treba a i cesto se zna desit da pogrijese i kod proracuna najblize rute puta...

Postavljas pitanje zasto bi neko obijao auto za navigaciju koja kosta 100 e, pa zasto obijaju kola za kasetofone i cd playere koji se posle prodaju za 10-20 evra. To je prijatelju daj sta das, jos pogotovu sto je ovo zalepljeno na soferku, pa se vidi iz aviona, plas po staklu i za 10 sekundi ode navigacija koju mogu da prodaju za minimum 50 e, zato lepo kupis mobilni sa navigacijom i bog da te vidi
 
Član
Učlanjen(a)
06.10.2009
Poruka
783
Raspitaj se o Mio navigacionim uredjajima. Prilicno su jeftini, a odlicno su se pokazali. Cini mi se u ovom trenutku, best- buy.
Mobilni sa integrisanim GPS-om nije pravo resenje za automobile, pre svega zbog malog displeja, a u voznji ti uvek treba pregledan displej. Jer ne mozes se uvek osloniti na glasovne putokaze, tim pre sto Garmin ima jednu ruznu naviku da te obavestava o pravcu skretanja ponekad i 100m pre raskrsnice, tako da mozes da promasis put ukoliko ne pratis strelicu na displeju. A onda krene da preracunava rutu iznova i iznova te vracajuci na stari put iako se ti mozda nalazis nadomak ciljane lokacije samo stizes iz drugog pravca. Kada bi mobilni telefoni bili odgovarajuce resenje, onda namenski navigacioni uredjaji za automobile ne bi ni postojali.
 
Član
Učlanjen(a)
23.03.2010
Poruka
275
Ja koristim GARMIN već par godina i više sam nego zadovoljan. Dobijaš besplatno ažuriranje karte Srbije.
 
Član
Učlanjen(a)
06.05.2010
Poruka
2
Ja koristim Garmin nuvi 260w. Kupio sam ga u Americi za 100$ na rasprodaji. Uz njega sam dobio besplatne mape Evrope (mogao sam da biram izmedju toga i US), onda sam za kod nas isprobao mape Adria Rute i SCG Route 2.30 NT. I mogu vam reci da je SCG Route mnogo detaljniji i bolji.

Dakle Garmin nuvi (kolko para toliko muzike, dakle tacan model zavisno od cene izaberite) + SCG Route 2.30 NT je najbolja kombinacija, sto se mene tice.

Uzdravlje!
 
Član
Učlanjen(a)
25.12.2012
Poruka
7
Navigacija VDO

Dali neko zna gde bih mogao da nabavim novu ili polovnu bateriju ili zamenu za orginal za navigaciju:VDO deyton 2050 Baterija je 3.7 volt 1400 mAh unapred zahvalan fgal
 
Član
Učlanjen(a)
15.03.2012
Poruka
19
Najiskrenije preporucujem Bleckbery 2go747.Ekran je 7 inca.Video plejer,audio plejer,cak i neke igrice,radio.A sto je najvaznije mape cele Evrope,Rusije,i naravno nase drage i nikada prezaljene Srbije.Apdejtovanje je lako.Koristi IGO mape,i veoma je precizna...Nadam se da sam bar malo pomogao...
 
Natrag
Top