Kupovina navigacije za automobil

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Razmišljam o kupovini navigacije za automobil... Da li neko ima iskustva sa time i šta bi ste preporučili? Jedan drugar ima GARMIN navigaciju i kaže da je dobra stvar,ali to je jedini model o kojem sam čuo "sve najj". Dakle,dajte savet. smile3
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
odi na Toyota-in sajt i pogledaj sta im se desilo sa zadnjim modelom koji je imao navigaciju i automatskog pilota. nakon toga razmisli opet da li bas to zelis
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
odi na Toyota-in sajt i pogledaj sta im se desilo sa zadnjim modelom koji je imao navigaciju i automatskog pilota. nakon toga razmisli opet da li bas to zelis

Čoveče,ne kupujem kola koja imaju navigaciju i ne treba mi automatski pilot! wacko2
Pitam samo da li neko ima iskustva sa ovakvim navigacijama:

21314.jpg


Znači,zanimaju me modeli i prednosti istih u odnosu na neke druge,jer hoću da kupim navigaciju! Boli me uvo gde je Toyota napravila kiks...
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
146
Garmin,ako želiš nešto jeftinije Blueberry se pokazao kao Ok,ili eventualno neki Prestigio.

Imaš ovde cene i neke ponude:

Kod:
http://www.pcpractic.rs/proizvodi/gps-navigacije-za-kola#/?group_id=114&price_from=0&price_to=0&

Kod:
http://gps-centar.com/auto-gps-c-1.html?page=2&sort=20a
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
@powerage72 - čuo sam da na neke modele ne možeš "nabaciti" mape koje skineš sa neta... Znaš li nešto o tome?
 
Učlanjen(a)
26.04.2010
Poruka
2.667
Bolje ti je da imas mobilni sa navigacijm ......nego da ti zbog toga obijaju kola..... Jednom ces ga zaboraviti da skines.....i....." Baamm ".....
 
Učlanjen(a)
29.06.2009
Poruka
146
@powerage72 - čuo sam da na neke modele ne možeš "nabaciti" mape koje skineš sa neta... Znaš li nešto o tome?

Garmin poseduje svoj navigacioni softver, njegove mape jednostavno apgrejduješ sa zvaničnog sajta ali zato je i dosta skuplji od ostalih. Ova druga dva navedena se baziraju na IGO navigacionom softveru, za njihov apdejt i nove mape moraš da se snalaziš na netu...

Postoje uređaji i sa TOMTOM softverom koje u širokom luku zaobilazi pošto ne pokrivaju sa mapama naše područje.
 

Byk

Član
Učlanjen(a)
04.02.2010
Poruka
2.355
Bolje ti je da imas mobilni sa navigacijm ......nego da ti zbog toga obijaju kola..... Jednom ces ga zaboraviti da skines.....i....." Baamm ".....
Nije da nisi u pravu,ali meni ova spravica treba samo na dužim relacijama... U slučaju da izlazim iz kola - spravicu sa sobom! yes3


Garmin poseduje svoj navigacioni softver, njegove mape jednostavno apgrejduješ sa zvaničnog sajta ali zato je i dosta skuplji od ostalih. Ova druga dva navedena se baziraju na IGO navigacionom softveru, za njihov apdejt i nove mape moraš da se snalaziš na netu...

Postoje uređaji i sa TOMTOM softverom koje u širokom luku zaobilazi pošto ne pokrivaju sa mapama naše područje.
E,zahvaljujem! smile3 Samo sam to hteo da čujem! yes3
 
Član
Učlanjen(a)
15.11.2009
Poruka
5
Preporuka je za garmin navigaciju. Jako je praktična za korištenje i ,što je jako važno, mapama pokriva i naše krajeve, mislim na ex Yu.
 
Član
Učlanjen(a)
13.06.2010
Poruka
665
Bolje ti je da imas mobilni sa navigacijm ......nego da ti zbog toga obijaju kola..... Jednom ces ga zaboraviti da skines.....i....." Baamm ".....

A zasto bi neko obijao auto zbog navigacije :dntknw: kada ih imas i po 100 eura, a da moja preporuka ti je garmin, zasto, zato sto imas pokrivenost citave bivse Jugoslavije, ne bas 100% ali ono sto ti treba imas, gradovi, glavni i sporedni putevi pa cak postoje i sela...yes3 i jos jedan savjet ne dozvolik bas da te navigacija navodi, neznaci kao imas navigaciju da se mozes prepustit njoj... pogotovo zato sto te moze odvest u direktni sudar recimo meni sa desava da mi cesto pokaze da se ukljucim na izlaznu traku a ne kako treba a i cesto se zna desit da pogrijese i kod proracuna najblize rute puta...
 
Poslednja izmena:
Natrag
Top