Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
Ja sam sam uradio svoju kuhinju i zadovoljan sam skroz njome polako ali uredno i lepo nije to neki posao verujte mi
Lepo bi bilo da objasnite kako ste uradili kuhinju da bi i drugi mogli da urade sebi ako imate i slike verujem da bi to bio pun pogodak...zbog toga i otvaramo ovakve teme da se ljudima olaksa...ako vec to nije neki posao ne bi trebalo da vam predstavlja neki problem.
 
Učlanjen(a)
08.10.2013
Poruka
36
Slike cu postaviti kasnije jer je kuhinja trenutno u haosu imali smo deciji rodjendan , a ukratko cu objasniti najbitnije i ono sto od nas niko nezna dok se malo ne angazuje je da se uzmu prave mere isece iverica , kantuje ( naravno sve to radi firma koja se time bavi ) a moj deo je bio samo sklapanje iste jer nisam hteo placati nekog da to uradi jer kao sto sam napisao i nije neki posao i tako je i bilo uz malo muke istu sam sklopio za nepunih 4 sata uz pomoc kuma....e toliko a slike slede....
Kod:
https://www.generalworks.rs/fasade
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: M4s
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
6
T3zIgOl.jpg
 
Učlanjen(a)
27.10.2011
Poruka
6
rp4GVnY.jpg

Wa6KnUh.jpg

xcG5wex.jpg


Jeste da se nisam zbog ovoga prijavio na forum,ali trazeci temu koja mene zanima naidjoh na ovu iz moje struke.
morao sam da se umesam.
ujedno se izvinjavam na pogresnom postavljenom linku slike ali sam brzo prokkuzio da se postavlja ko na mom forumu.
elem...i fico i mercedes su auta.
prevezu te gde treba.fico je u svoje vreme bio top a mercedes je jos uvek klasa.
tako je prica i oko ovoga.
sve se moze uraditi i svako moze svasta da radi,samo pitanje kako i koliko kvalitetno.
te slike gore su moja kuhinja u prizemlju,moj licni rad!
 
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
ovakvu kuhinju pocetnik moze da napravi sledeci uputstva,nista posebno pritom granc nije zavrsen na uglu...opis rada je bitan a ne slike da bi pocetnici videli i uradili isto...poredjenje fice i mecke je malo bljak jer malo je skolovanih stolara vecinom su radeci kod nekog stolara naucili da sklapaju univer i sad misle da su izmislili toplu vodu...
 
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
Kod:
kupite univer za jedan element,recimo radni sto od belog univera koji nece puno kostati a naucicete da sklopite element uz pomoc busilice,neke vam izbuse rupe na vratima za sarke 2kom. ili napravite viseci element koji mozete koristiti u radionici ili garazi
 
Učlanjen(a)
25.11.2011
Poruka
309
Kod:
ovakvu kuhinju pocetnik moze da napravi sledeci uputstva,nista posebno pritom granc nije zavrsen na uglu...opis rada je bitan a ne slike da bi pocetnici videli i uradili isto...poredjenje fice i mecke je malo bljak jer malo je skolovanih stolara vecinom su radeci kod nekog stolara naucili da sklapaju univer i sad misle da su izmislili toplu vodu...
 
Član
Učlanjen(a)
14.07.2009
Poruka
3
Pozdrav,

Zamolio bih ako bi neko mogao da zamjeni linkove sa deposita sa jer su ovi istekli. Unaprijed hvala i puno pozdrava.
 
Natrag
Top