kucajte sta hocete

Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
sta hocete

evo odkucala sam
izvolte.gif
 
Učlanjen(a)
29.04.2009
Poruka
3.068
Pekara je valjda sprat nize. :lol:

Joj ne pominji mi pse. Uginule dve moje miljenice pa nikako da se oporavim. :cry:
 
Član
Učlanjen(a)
18.02.2010
Poruka
4.679
Kuc, kuc. Kuc. Kuc. Kuc, kuc, kuc.

Ili u prijevodu:

Kuc, kuc. Kuc. Kuc. Kuc, kuc, kuc.
 
Učlanjen(a)
10.07.2010
Poruka
2.773
Odi mac, mac, mac:clapping:le mjau lepr:superstition:
 
Poslednja izmena:
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
već obožavam ovu temu...:)
'vako...ja sam danas jaaako smorena i umorna...oprala sam i spakovala ljetnu obuću,oprala neki veš na ruke,pa onda prala auto,čupala kadife...pravila ručak...sve u svemu krepala...
ali to mi nije dovoljno,pa se sad psihički umaram razmišljajući o raznim kretenima...npr,kolega se ne javlja danima...msm jeste da sam ja zadnji put bila bahata prema njemu,ali to ga dosad nije sprečavalo da mi se javi...onda je udario neki fensi-šmensi status na fejsu...nzm kome upućen tj. kojoj Jovani....mada meni nije SIGURNO...
a juče sam vidjela kolegu sa pumpe i on me skroz poremetio...msm nije ga bilo 2 mjeseca i sad se pojavi,a ja 'vako :???:
sa Jankom sam nzm zašto pila kafu i to mi DEFIFITIVNO nije trebalo,jer se opet kao po običaju vraćam na staro...grrr...
onda ni onaj Rade nije loš...msm jeste da je neki dan bio pijan i da me smarao...ali ima nešto u njemu...
a Rašo i Goran me smaraju na fejsu...a obojica su mi bezze...jedan kolega sa faxa,a to je PROVJERENO loša kombinacija,a drugi "malo" prestar za mene...
dosta za večeras...eto mene opet sutra...
dancegirl2.gif
 
Natrag
Top