kucajte sta hocete

Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Сада имам...
happy-111.GIF
 
Član
Učlanjen(a)
03.09.2010
Poruka
1.184
joj,baš sam se uželjela ovog foruma,pa ću malo da kuckam svašta-nešta....još kad bih znala šta da šarnem...:???:
paaaa...niš...eto nije me bilo,jer sam učila...i JOPET moram da učim,ali danas odmaram i tak'...
eto...:dance2:
 
Član
Učlanjen(a)
08.07.2009
Poruka
1.146
Јбт шта ти је студент а није ко ја....незнам ни гдје су ми књиге.....и још је весела.
respect-046.gif
 
Član
Učlanjen(a)
06.09.2010
Poruka
136
Baš se nešto sad pitam, šta će meni geometrija u životu i što ja to moram učiti i tako..kad već pišem šta hoću, moram da konstatujem da počinjem da mrzim matematiku...
 
Učlanjen(a)
24.04.2010
Poruka
5.966
U jbt .... Jel sam se ja prepušio ili ovi stvarno razgovaraju o knjigama .... :???: :???: A znao sam da ne treba toliko ....
 
Član
Učlanjen(a)
19.04.2010
Poruka
1.381
brwwwwwww brwwwwwwww bbbbbbwwwwwwwwwwvvvwwwwwwwwwwwwwwwww bauuuuuuuuuuuuu bauuuu u u ! ! ! !!! !!!!
 
Učlanjen(a)
10.06.2010
Poruka
2.013
E da ne bi cybermena ne bi se ni nasmijala danas...covjek je legendaran stvarno...bilo je momenata kad me nervirao ali brzo se ispravio...nadmasio je sam sebe taman kad pomislim ne moze ludje on dokaze da moze...:lol:
Lik...legenda i stvarno mi nije jasno kako ne moze da nadje curu a toliko humora cuci u njemu:thinking:
 
Član
Učlanjen(a)
05.09.2009
Poruka
7.315
E da ne bi cybermena ne bi se ni nasmijala danas...covjek je legendaran stvarno...bilo je momenata kad me nervirao ali brzo se ispravio...nadmasio je sam sebe taman kad pomislim ne moze ludje on dokaze da moze...:lol:
Lik...legenda i stvarno mi nije jasno kako ne moze da nadje curu a toliko humora cuci u njemu:thinking:

I to bi trebalo da je smešno :dntknw:
 
Natrag
Top