kuca od srca - potreban savet

Član
Učlanjen(a)
16.02.2011
Poruka
6
Planiram da kupim kucu u prolecu,a posto nemam mnogo iskustva sa kucicima treba mi savet...
planiram da drzim kuce u stanu,zato ne zelim da bude prejvise veliko,koker spanijel je negde maksimum,ne sme da bude prejvise agresivan,naprimer da laje na goste...
da ne grize namestaj,ali naj vaznije je da ima gde da se nabavi,najbolje bi mi bilo beograd i okolina,al moze i dalje,jer kad gledam strane sajtove i nadjem neko kuce,nema gde da se kupi u srbiji :vorred:
koker spanijel je dobar kandidat al mi neki govore da je agresivan...
spreman sam da platim do 500 evra,a za stvarcice za kuce kolko oces...
takođe ne da mora prejvise da se sisa,najvise jednom u 6 meseci...
dajte sto vise saveta,nemorate da se mnogo razumete :)
KOJA KUCA JE DOBRA ZA MENEsmile3
 
Učlanjen(a)
06.03.2011
Poruka
13
Imam knjigu o psima pa ti mogu dati nekoli saveta.Bison narav:Veseo i aktivan.Dobro se slaze sa strancima,psima i drugim zivotinjama.Nega:Nuzno je redovno cesljanje.Djek Raselov terijer narav:Zabavan i aktivan pas.Nega:Zahteva redovno kretanje i mentalnu vezbu.Vesti narav:Borben i ponosan,ovaj privrzen terijer voli ljude i dobar je cuvar.Nega:Kako bi zadrzao lep izgled,potrebno mu je redovno cetkanje.Koker spanijel narav:Blag i simpatican,spreman da uci.Nega:Ovaj veran pas trazi mnogo paznje,kretanja i cetkanja.Zlatni retriver mozda je prevelik ali idealan.Mesanci su takodje idealni.Svi ovi podaci su iz knjige.Ima jos rasa ali su te obicno agresivnije i aktivnije.Neznam dali te zanimaju civave,pincevi,jazavicari i te dosta patuljaste pasmine.
 
Član
Učlanjen(a)
14.12.2010
Poruka
65
E ovako: duza dlaka: maltezer, si cu, jorksirski terijer, bison, pudla, pekinezer...kratka dlaka:pinc, jazavicari, civava...imas ih mnogo....ako te zanima necija narav- slobodno mi se obrati...:)
 
Natrag
Top