Krvavi obračuni balkanskih EGWista

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Učlanjen(a)
13.10.2009
Poruka
1.294
Ha ha ha izgleda da je nečastivi koji je djavao i sotona mlogima ovde otac. Ne znam samo kako niko nije pitao manjeg stanovnika Biblije Hristosa a od koga je sotona tako naučio da laže? Možda od njihovog Oca Nebeskoga štoi ne iznenadjuje jer i Bog laže ne verujete šta tamo u Bibliji stoji:
21 Tada iziđe jedan duh i stavši pred Gospoda reče: Ja ću ga prevariti. A Gospod mu reče: Kako?
22 Odgovori: Izaći ću i biću lažljiv duh u ustima svih proroka njegovih.
(LAŽ. Jer su to ustvari bili Božiji proroci koji su prenosili volju Božiju a ne carevi proroci koji su prenosili carevu volju Bogu) A Gospod mu reče: Prevarićeš ga i nadvladaćeš; idi i učini tako.
23 Zato sada eto, Gospod je metnuo lažljiv duh u usta svim tvojim prorocima, a Gospod je izrekao zlo po te.

Sva sreća je što su to bili jedan od onih 2 trećine što mu je ostalo a ne oni nečastivovi ali što iznenadju je da nijese javio ni Mihailo i Gabrielo ni Urijel ni jedan od tih velikih andjela da se pobuni da tako ne treba raditi već su i oni aminovali tu laž........

Pa tako i sestra Wajat ako ne laže oko mazgi laže ona oko mnogo drugih stvari pogotovo oko one da će Hristos doći 1844g a neće već tobože prebrojava one grešnike a jadni andjeli tako brzo okreću stranice da ne mogu jadni stići jer vreme brzo prođe i ostale bajke koje je onaj lepo opisao u onom tekstu kako se izbavio od adventista i to nije bio samo jedan već je doveo u adventiste još njih deset pa su svi i izašli jedino je taj jedan napisao sve lažio koje je sestra Wajat iznela.......... Manite se besplodne debate nema vajde od toga......
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Spasenje je u carstvu koje je na nebesima,
Junak nijesi dok ne umreš svojim grijesima.

A do toga se carstva dolazi preko kojega puta... pitaju guslari nastavnika O.T.O. iz Cetinja Njegoševoga...

Manite se besplodne debate nema vajde od toga......

Da nisi blizu, a tako daleko od "istine", i ti bi se pridružio slugama lažljivih "proroka"...

Zaboravio si slobodnu volju Sidious...

Taj duh što izađe pred Gospoda, isti je onaj duh što mu Gospod dade da testira Joba-Jova... ni tada se niko od anđela ne pobuni, zašto bi se bunili i u tom citiranom retku.

Ps. Na tvoju žalost, Adonai i Ha Satan nisu isto, ma koliko te na to navodio plimutski "prorok"
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Prije spavanja, za laku noć, jedan čin iz sage "Pavlovo pendrečenje"

I kao što kaže junačka narodna pjesma (na prethodnoj strani):

...Fakulteti niču razni ko pečurke posle kiše
Donacije primaju se, studenata sve je više

Jedan zainteresirani pita:

Filip Gojsalic - poruka glasi:

Pozdrav, gospodine Miroljube zelim zavrsiti doktorat iz slicnih razloga kao i vi a zanima me koji su najbolji fakulteti i nacini. Znam da ste spominjali izraelski "University of bible" i ostale pametne fakultete te mogucnost njihovog online zavrsavanja.Zanima me koji nacin je najbolji i govorili ste o tome da ste bili upuceniji da bi zavrsili na brzaka, jer ste govorili da su fakulteti goveđi i zelim znati koji ce mi dati titulu i potrebno znanje u isto vrijeme.Hoce li mi to pruziti dovoljno znanje o znanosti, teologiji i kreacionizmu i molim vas uputite me u najbolji nacin,hvala.

Miroljub Petrović:

Postojeci online fakulteti su jako skupi i losi, zato sam ja pokrenuo nekoliko fakulteta. Ovih dana ce od strane naseg centra biti pokrenut online fakultet za kreacionizam, i dobijace se diploma "diplomirani kreacionista" i "diplomirano teolog", jer planiramo da pripremamo kadar za obnovu teokratije. Skolarina ce biti simbolicka.

Nije sto su moji fakulteti, ali mislim da su ovi fakulteti koje sam okrenuo ubedljivo najbolji i najjeftiniji, za one koji hoce da imaju diplomu. A znanje je dostupno besplatno svima koji to zele.

I već slijedećeg dana...

Miroljub Petrović:

Sa zadovoljstvom objavljujem da je poceo sa radom Kreacionisticki fakultet u okviru Instituta za kreacionisticka istrazivanja. Studije su pokrenute sa ciljem da se pripremi naucni kadar za vreme koje je pred nama, a tu pre svega mislim na obnovu teokratije. Tada ce biti potrebno da naucno i teoloski pismeni ljudi budu prepoznati i ukljuceni u vazne drustvene tokove.

Cena skolarine je namerno postavljena da bude 100 evra, da bi se zainteresovani studenti i na taj nacin ohrabrili da studiraju kreacionizam. Za clanove ovog foruma, koji su duze od jedne godine clanovi foruma, obezbedjen je popust od 50% na iznos skolarine, za sve nivoe studiranja. Oni treba da me kontaktiraju na PM ako zele da studiraju i ostvare popust.

Evo sajta kreacionistickog fakulteta: www.institutki.com
---------------------------------------------------

I eto, formira se stručni kadar za novo Dušanovo carstvo tj. teokratiju. Zbog toga ovoliki popusti za školarinu, a neće se raspisivati ni konkurs za upis na fakultet. Direktor odnosno dekan tolikog broja fakulteta istovremeno mora da se prosto ubija od posla 24h na dan...
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
I eto, formira se stručni kadar za novo Dušanovo carstvo tj. teokratiju. Zbog toga ovoliki popusti za školarinu, a neće se raspisivati ni konkurs za upis na fakultet. Direktor odnosno dekan tolikog broja fakulteta istovremeno mora da se prosto ubija od posla 24h na dan...

Hahahahahahaha.. rugala se šerpa loncu.. Jer svi dobro znamo od koga je Miroljub "kucki" Petrović pokupio ideologiju i ko su mu uzori za otvaranja "univerziteta". Upravo oni čiji je akolita "nevidljivi" nastavnik opšte tehničkog obrazovanja s Cetinja. Subotari, tačnije EGWisti...
 
Član
Učlanjen(a)
28.03.2013
Poruka
13.249
Ha ha ha izgleda da je nečastivi koji je djavao i sotona mlogima ovde otac. Ne znam samo kako niko nije pitao manjeg stanovnika Biblije Hristosa a od koga je sotona tako naučio da laže? Možda od njihovog Oca Nebeskoga štoi ne iznenadjuje jer i Bog laže ne verujete šta tamo u Bibliji stoji:
21 Tada iziđe jedan duh i stavši pred Gospoda reče: Ja ću ga prevariti. A Gospod mu reče: Kako?
22 Odgovori: Izaći ću i biću lažljiv duh u ustima svih proroka njegovih.
(LAŽ. Jer su to ustvari bili Božiji proroci koji su prenosili volju Božiju a ne carevi proroci koji su prenosili carevu volju Bogu) A Gospod mu reče: Prevarićeš ga i nadvladaćeš; idi i učini tako.
23 Zato sada eto, Gospod je metnuo lažljiv duh u usta svim tvojim prorocima, a Gospod je izrekao zlo po te.

Sva sreća je što su to bili jedan od onih 2 trećine što mu je ostalo a ne oni nečastivovi ali što iznenadju je da nijese javio ni Mihailo i Gabrielo ni Urijel ni jedan od tih velikih andjela da se pobuni da tako ne treba raditi već su i oni aminovali tu laž........

Pa tako i sestra Wajat ako ne laže oko mazgi laže ona oko mnogo drugih stvari pogotovo oko one da će Hristos doći 1844g a neće već tobože prebrojava one grešnike a jadni andjeli tako brzo okreću stranice da ne mogu jadni stići jer vreme brzo prođe i ostale bajke koje je onaj lepo opisao u onom tekstu kako se izbavio od adventista i to nije bio samo jedan već je doveo u adventiste još njih deset pa su svi i izašli jedino je taj jedan napisao sve lažio koje je sestra Wajat iznela.......... Manite se besplodne debate nema vajde od toga......
Naravno da Bog laze, niko nije lud pa da u vreme rata oda neprijatelju strategiju napada. U ratnom stanju se LAZE! Laganje je moralno opravdano u pojedinm slucajevima.. Zakon nije slovo na papiru, pa da ga se drzis kao pijan plota, zakon ima smisao.. A ti sto izvrces, to je od tvog oca..
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Naravno da Bog laze, niko nije lud pa da u vreme rata oda neprijatelju strategiju napada. U ratnom stanju se LAZE! Laganje je moralno opravdano u pojedinm slucajevima.. Zakon nije slovo na papiru, pa da ga se drzis kao pijan plota, zakon ima smisao.. A ti sto izvrces, to je od tvog oca..

Jedan redak, ili stih, izvučen iz konteksta ne dokazuje ništa. Pa tako i ovaj njegov pokušaj da svoju odanost "telemi" dokaže time što će poistovetiti Boga i sotonu...
 
Učlanjen(a)
07.07.2014
Poruka
18.329
Subotni odmor zapovjeđen je samo Izraelcima.

----
A Isus kaže da je subota za čovjeka, kao i u Isaiji.

Tako je. I to što Isus kaže vrijedi za nas kršćane. S obzirom da je "subota zbog čovjeka", a ne "čovjek zbog subote", mi kršćani smo odabrali okupljati se nedjeljom i slaviti Krista našeg Boga i Spasitelja koji je baš u taj dan uskrsnuo.

Vi subotari, za koje vrijedi obrnuto, "da je čovjek zbog subote", a ne "subota zbog čovjeka", morate pogubiti svakoga tko bi radio kakav posao u subotu (Izl 31,18). ;)
 
Učlanjen(a)
11.02.2009
Poruka
8.070
Vi subotari, za koje vrijedi obrnuto, "da je čovjek zbog subote", a ne "subota zbog čovjeka", morate pogubiti svakoga tko bi radio kakav posao u subotu (Izl 31,18). ;)

I pogubili bi, samo da nisu kukavice. No to im Samael (bog njihov) oprostiti neće, ma koliko se klanjali "supruzi" njegovoj, Ellen Gould Harmon White...
 
Član
Učlanjen(a)
03.06.2010
Poruka
14.297
Zato je krenuo obracun u vidu opomena nad bludnicom. I njenom sestrom isto.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Natrag
Top